Tragedia u Sławka Uniatowskiego. Artyście spłonął dom. Nie zdążył go ubezpieczyć

Sławek Uniatowski podzielił się z fanami przykrymi wieściami. Podczas trwania Top of the Top Sopot Festival 2023 doszło do pożaru jego domu.

Sławek Uniatowski pojawił się podczas tegorocznej edycji sopockiego festiwalu. Jego występ odbył się bez żadnych zakłóceń, mimo że chwilę przed wejściem na scenę artysta dostał informację o pożarze jego domu. Niedawno się do niego wprowadził, o czym wspominał w mediach społecznościowych. Teraz musi stawić czoła poważnym szkodom. Co wiadomo o sprawie?

Zobacz wideo Sławek Uniatowski na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Sławek Uniatowski wiele stracił. "Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu"

"Zanim w czwartek wszedłem na scenę w Sopocie, dowiedziałem się, że płonie mi dom. Dzięki moim sąsiadom pożar udało się w miarę opanować" - oznajmił artysta na Instagramie. Z jakimi stratami mierzy się obecnie? "Do wymiany mam częściowo elewację, okna, które były nowe, dach z garażu i dach sąsiada. Na szczęście sąsiad był ubezpieczony. Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu, ale nie zdążyłem, bo wprowadziłem się przed chwilą. Będę więc musiał ten burdel sam ponaprawiać" - dodał Uniatowski. Gdyby przyjazd strażaków opóźnił się, straty byłyby o wiele bardziej drastyczne. Uniatowski szuka obecnie osób, które mogłyby naprawić elewację po tragedii. Artysta wspomniał ponadto na Instagramie, że nie ma w domu prądu i ciepłej wody.

Sławek UniatowskiSławek Uniatowski https://www.instagram.com/uniatowski/

Uniatowski o przyczynie tragedii 

Czy ktoś chciał zaszkodzić Sławkowi Uniatowskiemu? Artysta wypowiedział się o przyczynach pożaru następująco: "Tuje płonęły, jakby zostały polane benzyną. Ja nie mam wrogów, raczej, chyba. Ludzie niespecjalnie wiedzą, gdzie mieszkam, całe szczęście. Spójrzcie, wszystko zwęglone, a ja w Sopocie cały na biało". Kadry przedstawiające tragedię Uniatowskiego możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.