Miley Cyrus pojawiła się na ślubie mamy i znanego aktora. Tish powiedziała "tak" już po raz trzeci

Tish Cyrus wyszła za mąż po raz trzeci! Tym razem jej wybrankiem jest aktor Dominic Purcell, znany m.in. z serialu "Skazany na śmierć". W uroczystości udział wzięła także córka kobiety - Miley Cyrus.

W 2022 roku, po niemal 30 latach, rozpadło się małżeństwo rodziców Miley Cyrus - Tish i Billy'ego Raya. Para od dłuższego czasu borykała się z problemami, więc rozwód był jedynie formalnością. Na szczęście zarówno mama piosenkarki, jak i jej ojciec, szybko znaleźli nową miłość. Billy Ray oświadczył się swojej o niemal 30 lat młodszej wybrance, czego miała nie zaakceptować Miley. Kobieta przestała obserwować ojca na Instagramie. Inaczej jest w przypadku Tish, z którą wokalista ma świetne relacje.

Zobacz wideo Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!"

Miley Cyrus uczestniczyła w ślubie mamy w Malibu

W kwietniu 2023 roku Tish Cyrus zaręczyła się ze swoim partnerem - amerykańskim aktorem Dominic Purcellem, znanym m.in. z roli w popularnym serialu "Skazany na śmierć". Zakochani postanowili nie czekać ze ślubem. Uroczystość odbyła się 19 sierpnia 2023 roku w ogrodzie w domu pary w Malibu. Postawiono na romantyczną atmosferę - dookoła basenu znajdowały się białe świece, a na ziemi rozsypano płatki róż. 

Jedną z druhen Tish była jej córka - Miley Cyrus. Kobieta miała na sobie jasną sukienkę, odkrywającą ramię. Postawiła na rozpuszczone włosy i... bose stopy! W uroczystości udział wzięły także dzieci Tish z pierwszego małżeństwa z Baxterem Nealem Helsonem - Trace i Brandy oraz młodszej córki ze związku z Billy Rayem - Noah Cyrus. 

Tish Cyrus wyszła za mąż w Kalifornii 

Uwagę obecnych skupiała nie tylko Miley, ale przede wszystkim jej matka! Kobieta do ołtarza poszła w długiej, koronkowej sukni z trenem oraz z welonem do ziemi. Kobieta, podobnie jak córka, postawiła na rozpuszczone włosy. Z kolei Dominic Purcell pojawił się przed urzędnikiem w klasycznych czarnych spodniach oraz białej koszuli z wywiniętymi rękawami. Więcej zdjęć Tish i Miley znajdziesz w galerii znajdującej się na górze artykułu. 

Więcej o: