Doda pozazdrościła Annie Lewandowskiej? Ogłasza przerwę

Doda jest w stałym kontakcie z fanami. Dba o to, aby regularnie informować ich o nowinkach z jej życia. Zapowiedziała jednak zmiany - nie będzie jej na Instagramie przez jakiś czas.

Doda zgromadziła na Instagramie ogromną społeczność. Ponad 1,7 mln użytkowników śledzi jej poczynania zawodowe i życie prywatne. Teraz wokalistka zapragnęła przerwy od bycia online. Na podobny ruch zdecydowała się ostatnio Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska chciałaby hit jak Doda i Smolasty. Mówi, w czym jest problem

Doda odpoczywa od mediów niczym Lewandowska. Przekazała pewien komunikat

Ostatnio wspominaliśmy o nagłym zniknięciu Anny Lewandowskiej z Instagrama. Trenerka przebywała kilkanaście dni na zagranicznych wczasach z przyjaciółką. Wielu fanów martwiło się, czy wszystko u niej w porządku. Doda z kolei uprzedziła fanów o tym, że na chwilę żegna się z mediami społecznościowymi. Wokalistka od dawna żyje na wysokich obrotach. Kolejne single, trasa koncertowa i "Doda. Dream Show" - nic dziwnego, że artystka musi odpocząć. Zmianę w swojej aktywności na Instagramie zakomunikowała za pomocą jednego InstaStories. Widzimy na nim, że Doda znajduje się na pokładzie samolotu. Ma na oczach opaskę i być może wylatuje na wczasy. O swojej przerwie napisała następująco:

Dwa-trzy dni mnie nie będzie - poinformowała.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

Doda pokazała się w opasce do spania. Ile godzin śpi ceniona wokalistka?

Wokalistka nie ukrywa, że od dawna dba o swój dobrostan psychiczny i fizyczny. W związku z tym nie zaniedbuje kwestii snu. Ile czasu zajmuje jej spanie? "Śpię dziewięć godzin dziennie, śpię wieczorem, śpię w dzień. Dbam o swój organizm. Traktuję go jako jedyny dom, z którego nigdy nie będę mogła się wyprowadzić" - oznajmiła Doda w rolce na Instagramie. Po zdjęcia wokalistki zapraszamy do galerii zdjęć na górze strony.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.