Kylie Jenner skończyła 26 lat. Tak świętowała. Zdjęcia zrobił Timothée?

Kylie Jenner, która kilka lat temu została najmłodszą miliarderką w historii, 10 sierpnia skończyła 26 lat. Celebrytka świętowała urodziny na plaży. Relacją podzieliła się na Instagramie.

Kylie Jenner ma dopiero 26 lat, a już zdążyła rozkręcić własną markę kosmetyczną, zarobić fortunę i urodzić dwoje dzieci. W 2019 roku młodsza siostra Kim Kardashian została najmłodszą miliarderką w historii. Celebrytka świętowała niedawno urodziny. Z tej okazji wybrała się na plażę. Na Instagramie pochwaliła się rajskimi kadrami.

Zobacz wideo Kylie Jenner skorzystała z kontrowersyjnej metody wychowawczej The Patience Challenge. Chciała nauczyć dwulatkę cierpliwości

Kylie Jenner świętuje 26. urodziny. Celebrytka podzieliła się wakacyjnymi kadrami

Kylie Jenner jest jedną z najpopularniejszych użytkowniczek Instagrama. Jej profil jest obserwowany przez niemal 400 milionów fanów. Z okazji 26. urodzin celebrytka opublikowała tam serię zdjęć, które zostały zrobione na rajskiej plaży. Wśród fotografii znajdziemy zarówno takie, na których miliarderka pozuje w ciemnym stroju kąpielowym, jak i te ukazujące piękno przyrody. Możecie je zobaczyć tutaj.

Urodzinowy post Kylie został polubiony przez niemal pięć milionów internautów. W komentarzach internauci zasypali młodszą siostrę Kim Kardashian życzeniami. Więcej zdjęć najmłodszej miliarderki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kylie Jenner użyła popularnego filtra. Była rozczarowana. "W ogóle mi się nie podoba"

Kylie Jenner uległa modzie i skorzystała z "postarzającego" filtra. Efektami postanowiła podzielić się na TikToku. Celebrytka nie jest zachwycona tym, jak może wyglądać za kilkadziesiąt lat. "W ogóle mi się nie podoba" - skomentowała. Odmiennego zdania są jej fani, którym dojrzała wersja miliarderki przypadła do gustu. "Ładnie jej z mniejszymi ustami", "Wciąż wyglądasz dobrze. Nie bój się zestarzeć", "Zestarzejesz się jak dobre wino" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Więcej o: