Kylie Jenner postarzyła sobie twarz. Tak będzie wyglądać jako babcia. Jest przerażona tym, co zobaczyła

Kylie Jenner dołączyła do jednego z wyzwań na TikToku i sprawdziła, jak będzie wyglądać na starość. Oj, nie była zadowolona. Za to fani nie mogli się na nią napatrzeć.

Siostry Kardashian-Jenner uchodzą ze jedne z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Ich twarze można oglądać na bilbordach oraz w najpopularniejszych magazynach, a one same stały się prawdziwymi ikonami jeśli chodzi o obecny kanon piękna. Celebrytki coraz śmielej pokazują się w naturalnej odsłonie, a oprócz tego biorą udział w wyzwaniach popularnych wśród ich fanów. Dzięki jednemu z nich Kylie Jenner miała okazję sprawdzić, jak będzie wyglądać "na starość".

Zobacz wideo Kylie Jenner ostro trenuje, by zrobić formę na lato

Kylie Jenner sprawdziła, jak będzie wyglądać jako babcia 

Użytkownicy TikToka mają do dyspozycji sporo filtrów, za pomocą których mogą nieco cofnąć się w czasie, ożywić zdjęcia, zmienić wygląd twarzy, a nawet sprawdzić, jak będą wyglądać w perspektywie nadchodzących lat. Ostatni z efektów jest szczególnie popularny na przestrzeni minionego tygodnia i korzystają z niego również gwiazdy. Kylie Jenner dołączyła do grona ciekawskich, którzy sprawdzili, jak się zmienią. Chyba nie była zadowolona.

Nie podoba mi się - mówiła Kylie Jenner w najnowszym filmie na TikToku.

Fani zachwycają się "babcią Kylie"

Choć sama Kylie nie była zachwycona efektem, to ten najwidoczniej bardzo spodobał się fanom. Zwrócili uwagę na mniejsze usta, które jak twierdzą bardzo jej pasują. "Ładnie jej z mniejszymi ustami" - czytamy. Inni z kolei zapewniali ją, że z upływem lat wciąż będzie wyglądać olśniewająco. "Wciąż wyglądasz dobrze. Nie bój się zestarzeć.", "Zestarzejesz się jak dobre wino" - pisali obserwatorzy celebrytki. Więcej zdjęć Kylie Jenner znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.