Marcin Mroczek świętuje szóste urodziny syna. Zwrócił uwagę na ważną rzecz

Marcin Mroczek wraz z ukochaną doczekał się dwóch synów. Młodszy Kacper właśnie świętował szóste urodziny. Dumny ojciec opublikował urocze zdjęcia.

Marcin Mroczek od 2013 roku jest mężem modelki Marleny Muranowicz. Aktor znany z serialu "M jak miłość" doczekał się dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Mężczyzna często publikuje ujęcia z rodziną w mediach społecznościowych. Przykładowo, Mroczek w ostatnim czasie pokazał, że wybrał się z synami na kajaki. Nieco później pochwalił się, że dostał order "Super taty". Niedawno aktor świętował urodziny młodszego syna. Z tej okazji wrzucił wyjątkowe ujęcia.

Zobacz wideo Marcin Mroczek stracił profile w mediach społecznościowych. Teraz apeluje o pomoc

Syn Marcina Mroczka obchodzi szóste urodziny. Aktor zamieścił uroczy post

Syn Marcina Mroczka właśnie skończył sześć lat. Z tej okazji rodzice wyprawili mu przyjęcie. Nie mogło zabraknąć tortu ze świeczkami. Mroczek wraz z ukochaną zadbali o to, aby solenizant dobrze się bawił. W ogrodzie stanął ogromny dmuchany zamek. Aktor opublikował relację z imprezy na profilu na Instagramie. Dołączył życzenia dla Kacpra. "Zdobywaj świat synku zawsze z uśmiechem i radością. Nie przejmuj się zbytnio porażkami i oceną innych. Dla mnie zawsze będziesz najlepszy, a ja będę starał się cię wspierać we wszystkim i służyć radą" - napisał.

 

"Dajesz nam ogrom frajdy z bycia rodzicami. Dziękujemy za te sześć lat radości. Wszystkiego naj... Kapi" - tymi słowami zakończył post w mediach społecznościowych. Fani rozczulili się nad uroczymi ujęciami rodziny Mroczków. Dołączyli się do życzeń. "Rośnij zdrowo, niech mama z tatą pękają z dumy" - pisali w komentarzach. Więcej zdjęć Marcina Mroczka z dziećmi znajdziecie w galerii na górze strony.

Niedawno bracia Mroczkowie świętowali urodziny. Które? Fani nie mogli uwierzyć

Całkiem niedawno to bracia Mroczkowie obchodzili swoje urodziny. Marcin i Rafał opublikowali w mediach społecznościowych relację z tego wyjątkowego dnia. Aktorzy pochwalili się, ile lat skończyli. Fani nie mogli uwierzyć, że bliźniaki mają 41 lat. "Dajcie numer do tej czarownicy, co was zaklęła w czasie! Mogę potwierdzić, że na żywo maks 33!" - pisała jedna z fanek. ZOBACZ TEŻ: Marcin Mroczek zareagował na krytykę z ust serialowego ojca. Wymowne zdjęcie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.