Czy to dżungla? Nie. To ogród Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka stworzyła przydomowy raj na ziemi

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z leniwego popołudnia na tarasie. Piękne otoczenie zwraca uwagę. Gwiazda stworzyła zieloną oazę.

Agnieszka Woźniak-Starak przez większość swojego życia mieszkała w Warszawie i świetnie odnajdywała się w wielkomiejskim zgiełku. Jednak jej nieżyjący już mąż, Piotr Woźniak-Starak, nakłonił ją do przeprowadzki poza miasto. Tak dziennikarka stała się posiadaczką willi w Konstancinie. Wnętrza nieruchomości często można podejrzeć na jej profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała taras i kawałek ogrodu, który naprawdę robi wrażenie.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak ma nowe zwierzę. "Czekałam na konia mojego życia"

Agnieszka Woźniak-Starak odpoczywa na tarasie. Tylko spójrzcie ile tu zieleni

Dziennikarka nigdy nie kryła się z tym, że uwielbia naturę, a szczególnie zwierzęta. Jest zapaloną miłośniczką jazdy konnej, a relacje ze stadniny Ferensteinów na Mazurach często widać w jej mediach społecznościowych. Ma tam nawet swojego wierzchowca. Poza tym jest posiadaczką kilku psów, które pomagały jej przeżyć trudne chwile.

W dodatku Agnieszka Woźniak-Starak większość wolnego czasu spędza na łonie natury. Nic więc dziwnego, że w jej domu nie brakuje zieleni. Widać do szczególnie w ogrodzie, którego małym fragmentem pochwaliła się ostatnio na Instagramie. Dziennikarka udostępniła zdjęcie, na którym widać, jak zaczytuje się jakąś lekturą na tarasie. Jednak największą uwagę przykuwa ogrom roślin i kwiatów, które ją otaczają. 

Taras Agnieszki Woźniak-StarakTaras Agnieszki Woźniak-Starak fot. instagram/aga_wozniak_starak

Willa w Konstancinie to nie jedyna posiadłość Agnieszki Woźniak-Starak. Uwiła także gniazdko na Mazurach

Gwiazdy często są posiadaczami więcej niż jednej nieruchomości. Nie inaczej jest w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak. Poza willą w Konstancinie dziennikarka posiada także dom na Mazurach, w którym poza szykownie urządzonym wnętrzem nie brakuje zieleni. Tutaj poza dekoracyjnym ogrodem znalazło się również miejsce na warzywne grządki. Okazuje się, że dziennikarka zapałała miłością do ogrodnictwa. 

W dodatku warzywno-owocowy ogród gwiazdy rozrósł się już do takich rozmiarów, że kobieta w żartach zapowiedziała wyprzedaż zbiorów. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu" - napisała kiedyś na swoim instagramowym profilu. Poza grządkami w mazurskiej posiadłości Woźniak-Starak znalazło się również miejsce na klimatyczne oczko wodne z mostkiem i ławeczką oraz basen. Więcej zdjęć z domów Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA