Izabela Trojanowska dołączyła do obsady znanego hitu. Na planie nowych odcinków wróciła do dawnego wizerunku

Izabela Trojanowska ma okazję odpocząć od roli Moniki Ross z "Klanu" i pokazać się z innej strony. Wiemy, że aktorka pojawi się w nowych odcinkach serialu TVP1 "Ojciec Mateusz". Co ciekawe, na planie wygląda jak ponad dwie dekady temu.

Od kiedy w 1997 roku dołączyła do obsady "Klanu", Izabela Trojanowska przestała pojawiać się w konkurencyjnych produkcjach. Widzowie do dziś wspominają jej role w "07 zgłoś się", "Strachach" czy "Karierze Nikodema Dyzmy". Wkrótce będą mieli okazję podziwiać ją w zupełnie innej odsłonie. Niedawno pojawiła się na planie nowych odcinków serialu "Ojciec Mateusz". Jej stylizacja z planu ucieszy fanów "Klanu".

Zobacz wideo "Dynastia", czyli serial seriali, w którym miało być wszystko na bogato [Popkultura Extra]

Izabela Trojanowska w "Ojcu Mateuszu" jak Alexis z "Dynastii"

W pierwszych odcinkach "Klanu" bohaterka Izabeli Trojanowskiej wzorowana była na słynnej na całym świecie Alexis Carrington Colby z "Dynastii". Nie tylko intrygowała i chciała zniszczyć rodzinę, ale nosiła charakterystyczne garsonki i kapelusze. Wtedy też Trojanowska została okrzyknięta "polską Alexis" i miała okazję spotkać się i przeprowadzić wywiad z Joan Collins. Minęły lata i jak udało nam się dowiedzieć, Trojanowska wróciła do swojego wizerunku "z pazurem", który pokochali fani historii Lubiczów. Wszystko to na planie "Ojca Mateusza", gdzie wciela się w tajemniczą Jolantę. Podczas pierwszego dnia zdjęciowego aktorka spotkała nie tylko Artura Żmijewskiego, ale i Tatianę Sosnę-Sarno. Wiemy, że Trojanowska miała wtedy na sobie biały kostium i kapelusz, który przywołuje skojarzenia z Alexis Carrington Colby, ze swojego pierwszego odcinka w amerykańskim hicie. To jak wyglądała wtedy Joan Collins i inne jej zdjęcia z planu "Dynastii", znajdziesz w galerii na górze strony.

Joan Collins zganiła Izabelę Trojanowską

Izabela Trojanowska miała przyjemność przeprowadzić wywiad z Joan Collins do jednego z nieistniejących już dwutygodników pod koniec lat 90. Okazuje się, że serialowa Alexis zwróciła jej wtedy uwagę. "Po rozmowie odbyła się sesja zdjęciowa. Przyglądałam się jej, co zrozumiałe, ale mnie zganiła. 'Nie patrz tak, będziesz kiedyś w moim wieku i też nie będziesz chciała, aby ktoś ci się tak przyglądał'. Pewnie nie chciała, żebym się bliżej przyjrzała efektom jej operacji plastycznych - zdradziła aktorka w swojej biografii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.