Beatka z "Klanu" nadaje prosto z łóżka. Tak wygląda bez makijażu

Dorota Naruszewicz - znana także jako Beata z "Klanu" - dodała zdjęcie prosto z łóżka. Zobaczcie, jak prezentuje się bez makijażu.

Dorota Naruszewicz to jedna z pierwszych twarzy "Klanu". Między 1997 a 2011 rokiem wcielała się w postać Beaty, córkę Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego Chojnickich (Andrzej Grabarczyk). W 2011 roku zrezygnowała jednak z roli i skupiła się na wychowywaniu córek: Niny i Nelli. 52-letnia aktorka od tego czasu pojawiła się w filmie "Strzyga" i serialu "Korona królów", jak i licznych spektaklach teatralnych.  Naruszewicz oglądać możemy również na Instagramie, gdzie z dumą pokazuje się w naturalnej odsłonie.

Zobacz wideo Tomasz Stockinger o meteorycie w "Klanie", który uderzył w dom Lubiczów: Zabawmy się w tę bajeczkę

Dorota Naruszewicz nadaje prosto z łóżka bez makijażu 

"Cudownych, naturalnych, wygniecionych, pomarszczonych, kolorowych, słońcem przebarwionych, rozjaśnionych, poczochranych i głębokich snów wam życzę!" - napisała aktorka, dodając filmik z serią zdjęć bez makijażu. Fani w komentarzach wyrażają zachwyt nad poczuciem humoru Doroty Naruszewicz. "Jak zwykle piękna i jak zwykle z humorkiem", "Urocza jak zawsze" - czytamy.

 

Inne polskie gwiazdy bez makijażu

Kiedyś to paparazzi pokazywali zdjęcia gwiazd, na których widać, jak te wyglądają bez makijażu. Czasy się jednak zmieniły. Teraz to sławy publikują kadry, na których pozują w wersji sauté. Dorota Naruszewicz to nie jedyna gwiazda, która pokazuje się bez makijażu. Katarzyna Cichopek często zachwyca promienną, naturalną cerą. Małgorzata Rozenek czasem dodaje relacje prosto po przebudzeniu. Problemów z brakiem filtrów nie ma również Agata Młynarska czy Dorota Szelągowska. Zobaczcie, jak inne polskie gwiazdy prezentują się w naturalnym wydaniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.