Małgorzata Rozenek zaprezentowała się zaraz po przebudzeniu. Tak wyglądała po sylwestrowej imprezie

Małgorzata Rozenek jest przekonana, że rozpoczynający się właśnie rok będzie dla niej pomyślny. Udostępniła nagranie, na którym pokazała się tuż po przebudzeniu, po sylwestrowej imprezie.

Noc sylwestrowa już za nami. Gwiazdy chętnie chwalą się zdjęciami z zabawy i przygotowanymi stylizacjami. Małgorzata Rozenek jednak podzieliła się zupełnie innego rodzaju fotografią. Pokazała się w pełnej krasie tuż po przebudzeniu 1 stycznia. Nagranie wzbudziło sensację wśród fanów.

Zobacz wideo "Dzieciaczki", "masełko", "chlebeczek" - Małgorzata Rozenek nienawidzi zdrobnień. A co z "Gosią"?

Sylwester Anny i Roberta LewandowskichLewandowska w sylwestra zaskoczyła stylizacją. Top genialny, ale spodnie to hit

Tak wygląda Małgorzata po sylwestrowej imprezie

Gwiazda udostępniła na Instagramie nagranie, na którym przegląda się w lustrze. 

To będzie piękny rok. Całuję was, życząc samych wspaniałości, a kawą popijam. Wasze zdrowie, ze wszystkim damy sobie radę, obiecuję.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci odpowiedzieli na życzenia Małgorzaty Rozenek.

Widzę, że bez kaca, bez spiny, po swojemu. Nowy rok będzie intensywny i na pewno ciekawy, więc życzę przede wszystkim zdrowia.
Samych pięknych chwil i spełnienia marzeń.
Kawa o poranku to piękne połączenie.

Black Eyed Peas z tęczowymi flagami na Sylwestrze Marzeń

Po nocy sylwestrowej najwięcej się mówi o Black Eyed Peas, którzy wystąpili w Zakopanem z tęczowymi opaskami na ramionach. Mało tego, muzycy postanowili w kilku słowach wesprzeć mniejszości w Polsce.

Dedykujemy tę piosenkę tym, którzy w tym roku doświadczyli nienawiści. Żydowska społeczność - kochamy was, ludzie afrykańskiego pochodzenia na całym świecie - kochamy was, społeczność LGBT - kochamy was.

Wielu polityków i dziennikarzy związanych z obozem władzy jest oburzonych zachowaniem amerykańskiej grupy. Wygląda więc na to, że Małgorzata Rozenek miała od nich nieporównywalnie przyjemniejszy poranek. 

Jakub Rzeźniczka i Paulina NowickaŻona Rzeźniczaka na sylwestra wybrała odważną kreację. I to bardzo

Więcej o: