Monika Olejnik była bita przez męża. Przez lata żyła w traumie, że go spotka. "Życie stało się koszmarem"

Monika Olejnik zabrała w ostatnim czasie głos na temat swojego małżeństwa. Dziennikarka wyjawiła wstrząsające fakty z życia, o których wcześniej nie mówiła.

Monika Olejnik jest znaną dziennikarką z ogromnym stażem. W przeszłości pracowała m.in. w Radiowej Trójce, a później otrzymała angaż w telewizji. Większość widzów zna ją z programu publicystycznego "Kropka nad i", który nadawany jest przez TVN24. Dziennikarka nie boi się wyrażać poglądów, co wielokrotnie udowodniła w mediach. Niedawno podzieliła się z fanami wstrząsającymi faktami ze swojego życia.

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską?

Monika Olejnik wyjawiła wstrząsające fakty ze swojego życia

Dziennikarka poruszyła na Instagramie temat swojego pierwszego męża, Mateusza Praczuka. Monika Olejnik przyznała, że związek z nim był błędem młodości. "Przemoc jest jak rana, która goi się powoli, albo wcale. Tak! Wiem o tym, doświadczyłam przed laty przemocy. Byłam studentką, a w zasadzie 20-letnim dzieckiem, kiedy nie zastanawiając się wyszłam za mąż" - napisała na Instagramie.

Pierwsze małżeństwo Olejnik rozpadło się z powodu agresji ze strony jej męża. Dziennikarka wyznała, że była przez niego regularnie bita. Traumatyczne przeżycia tkwią w niej do dnia dzisiejszego. "Moje życie szybko stało się koszmarem. Mateusz, mój ówczesny mąż był przemocowcem, bił mnie! Miałam w sobie na tyle siły, że nie czekałam - szybko wyprowadziłam się od niego i rozwiodłam się. Bałam się, że jak ucieknie z Polski, to nie otrzymam rozwodu. Nie chciałam trwać w bólu i doprowadziłam do rozwodu. Tak, mam rozwód z orzeczeniem winy - mojego pierwszego męża! Po rozwodzie nigdy nie spotkaliśmy się i nie miałam, też kontaktu z jego rodziną. Przez lata żyłam w traumie, że go zobaczę, że będzie się mścił!" - dodała dziennikarka. W naszej galerii na górze strony znajdziecie zdjęcia Moniki Olejnik w różnych stylizacjach.

 

Pierwszy mąż Olejnik zmarł w 2014 roku

Pierwszy mąż Moniki Olejnik zmarł w 2014 roku, w wieku 62 lat. Jego grób znajduje się na warszawskich Powązkach Wojskowych. Dziennikarka w przeszłości była też związana z satyrykiem, Grzegorzem Wasowskim, z którym ma syna, Jerzego. Od 1996 roku ukochanym Olejnik jest dziennikarz radiowy, Tomasz Ziółkowski.

Monika Olejnik nie otrzymała przeprosin od TVP. Ale nie zamierza odpuścićMonika Olejnik nie otrzymała przeprosin od TVP. Ale nie zamierza odpuścić KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.