Szczęśni pójdą tropem Lewandowskich? Jest deklaracja. "Kochanie, szykuj diamenty"

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna są bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par w Polsce. W ostatnim czasie piosenkarka zapowiedziała, że wraz z mężem będzie chciała odnowić przysięgę małżeńską, podobnie jak Robert i Anna Lewandowscy.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para niedawno świętowała siódmą rocznicę ślubu. Zakochani doczekali się również syna Liama. Niedawno Szczęsny wyznał, że już na pierwszym spotkaniu z Mariną wiedział, że to ona zostanie jego żoną. Pomimo że znani małżonkowie mają napięty grafik, starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Niedługo mają zamiar pójść w ślady Roberta i Anny Lewandowskich.

Zobacz wideo Marina pracowała jako 14-latka

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna odnowią przysięgę małżeńską

Całkiem niedawno Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna bawili się razem na weselu Roberta i Anny Lewandowskich, którzy po dziesięciu latach zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską. Marina na tym wydarzeniu imponowała sukienką za 10 tysięcy złotych. Niebawem możemy spodziewać się podobnego eventu z udziałem rodziny Szczęsnych. Piosenkarka zdradziła, że wraz z Wojciechem także chcą odnowić przysięgę małżeńską.

Za trzy lata. Ja już nawet powiedziałam mojemu mężowi: "Kochanie, szykuj diamenty". Jestem w ZoZo Family [polski jubiler przyp. red.], więc na pewno jakiś nowy piękny pierścionek znajdzie się na moim palcu - zdradziła Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z Pudelkiem.

Szczęśni świętowali siódmą rocznicę ślubu

Przypomnijmy, że niedawno Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna świętowali siódmą rocznicę ślubu. Nie zabrakło wspominek w ich mediach społecznościowych. Na profilu Mariny często zresztą można oglądać zdjęcia całej rodziny. W naszej galerii na górze strony znajdziecie wiele ciekawych fotografii z udziałem piosenkarki i jej męża.

Marina, Wojciech SzczęsnyMarina, Wojciech Szczęsny Fot. @marina_official

Więcej o:
Copyright © Agora SA