Odnowienie przysięgi Lewandowskich w Toskanii. Wśród gości Marina, Krupińska i Zborowska. Tak się bawili [ZDJĘCIA]

Anna i Robert Lewandowscy po dziesięciu latach małżeństwa odnowili przysięgę małżeńską. Drugi raz pobrali się w Toskanii. Państwo młodzi oboje byli ubrani na biało. Tymczasem goście zaszaleli z kolorami!

Anna Lewandowska w 2007 roku podczas sportowego obozu integracyjnego poznała Roberta Lewandowskiego, ówczesnego piłkarza Znicza Pruszków. Kilka miesięcy później zostali parą. Po roku Lewandowski musiał przeprowadzić się do Poznania z powodu zmiany klubu, podczas gdy Anna, wtedy jeszcze - Stachurska nie mogła pozwolić sobie na zamieszkanie z partnerem. Byli więc parą na odległość. W 2010 roku przeprowadzili się do Niemiec, ponieważ Lewandowski został kupiony przez Borussię Dortmund. W czerwcu 2011 roku zaręczyli się podczas romantycznych wakacji na Malediwach, a 22 czerwca 2013 roku pobrali się w podwarszawskim Serocku. Lewandowska zachwyciła wówczas w pięknej kreacji projektu Macieja Zienia, a Robert na swoim ślubie zaprezentował się w eleganckim, idealnie skrojonym czarnym garniturze.

Zobacz wideo Zień o Lewandowskiej

Lewandowscy odnowili przysięgę. Oboje ubrali się na biało

Po dziesięciu latach małżeństwa para sportowców postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. Tym razem było bardzo romantycznie - oboje ubrani na biało ślubowali sobie miłość aż po grób w Toskanii. Ich goście za to zaszaleli z kolorami!

 

Iwona Lewandowska w fuksji

Mama pana młodego postawiła z tej okazji na długą fuksjową sukienkę z eleganckim rozcięciem. Całość uzupełniały srebrne czółenka na obcasie i wielki wisior ze srebrną kulą. Pani Iwona Lewandowska zabrała ze sobą czarną torebkę.

 

Milena Lewandowska w kobalcie

Siostra Roberta Lewandowskiego wybrała długą, kobaltową suknię z asymetrycznymi wycięciami przy dekolcie. Dobrała do niej srebrne obcasy z paskami.

 

Paulina Krupińska w wersji boho

Na zdjęciu z Mileną i Iwoną Lewandowskimi zapozowała również Paulina Krupińska. Modelka miała na sobie długą różową sukienkę w wersji boho, do której założyła srebrne klapeczki. Sukienka była powycinana po bokach w okolicy talii. Jak się później okazało, sukienka odsłaniała też seksowne plecy celebrytki! Na Stories Krupińska zapozowała tyłem z Kate Borkowską. Żona Jankesa postawiła na długą obcisłą suknię w kolorze fuksji.

Paulina Krupińska na ślubie LewandowskichPaulina Krupińska na ślubie Lewandowskich instagram.com/pkrupinska

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na pstrokato

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć też Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, z którymi Lewandowscy się przyjaźnią. Podczas gdy sportowiec założył szare spodnie w kratę i białą koszulę, aktorka zaryzykowała i założyła sukienkę w motyw zebry. Oboje pozowali też do zdjęć w okularach przeciwsłonecznych. Zofia uzupełniła stylizację srebrnym zegarkiem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na ślubie LewandowskichZofia Zborowska i Andrzej Wrona na ślubie Lewandowskich instagram.com/w_kracze

Wśród gości znaleźli się także m.in. Marina i Wojciech Szczęśni, towarzyszący żonie Kate Borkowskiej Jankes oraz Sławomir i Anna Peszkowie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.