Nowe informacje na temat stanu zdrowia Madonny. 64-letnia gwiazda się wystraszyła

Madonna trafiła do szpitala z powodu poważnej infekcji bakteryjnej. Artystka już opuściła placówkę medyczną. Tak zacięcie przygotowywała się do trasy koncertowej, że nie zważała na zdrowie. Jak się okazało, to, co usłyszała od lekarzy mocno dało jej do myślenia.

Madonna przestraszyła fanów. 28 czerwca późnym wieczorem media obiegła informacja o złym stanie zdrowia artystki. 64-letnia gwiazda 15 lipca miała ruszyć w kolejną trasę koncertową "Celebration". Została ona jednak przełożona z uwagi na jej pogarszające się samopoczucie. Manadżer gwiazdy podał, że 24 czerwca królowa popu trafiła na oddział intensywnej terapii do nowojorskiego szpitala. "U Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna. Stan piosenkarki poprawia się, jednak wciąż pozostaje pod obserwacją lekarzy, dopóki całkowicie nie wyzdrowieje" - można było przeczytać w oświadczeniu na Instagramie. Wiadomo już, że artystka opuściła placówkę medyczną i przebywa w jednym ze swoich domów. Jak się czuje? 

Zobacz wideo Odmieniona Madonna na TikToku

Nowe informacje na temat samopoczucia Madonny. Gwiazda się wystraszyła 

Informacja o złym stanie zdrowia Madonny wystraszyła miliony fanów artystki na całym świecie. Na temat samopoczucia królowej popu wypowiedziała się już jej przyjaciółka, Rosie O'Donnell. Pocieszyła wielbicieli wokalistki i przekazała, że "ona czuje się dobrze". Osoba z otoczenia Madonny w rozmowie z "People" zdradziła więcej szczegółów. Potwierdziła, że Madonna wypoczywa w domu w Nowym Jorku. Nie ukrywała jednak, że pobyt w szpitalu ją wystraszył i zamierza teraz bardziej dbać o zdrowie. 

Madonna koncentruje się na powrocie do zdrowia. Teraz z powrotem przebywa w swoim domu w Nowym Jorku, czuje się lepiej, postępuje zgodnie z zaleceniami lekarza i odpoczywa - ujawniła osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy w rozmowie z "People".

Madonna jest pod opieką najlepszych lekarzy 

Stacja CNN, powołując się na swoje źródła, wyjawiła, że piosenkarka została wypisana i przetransportowana własną karetką do domu w Nowym Jorku. Wcześniej menadżer Madonny, Guy Oseary poinformował fanów, że wkrótce przekaże więcej informacji na temat przesuniętych koncertów.

"Przekażemy wam więcej szczegółów, gdy tylko będzie to możliwe, w tym nową datę rozpoczęcia trasy oraz przesuniętych koncertów" - podał. Zdobywczyni nagrody Grammy ogłosiła długo oczekiwaną trasę koncertową "Celebration" w styczniu, mówiąc fanom, że chce upamiętnić 40-lecie kariery nadchodzącymi koncertami. Więcej zdjęć królowej popu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

MadonnaMadonna Fot. Instagram.com/madonna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.