Anna Czartoryska-Niemczycka wygrzewa się na Mazurach. Pozuje w bikini. Co za figura!

Anna Czartoryska-Niemczycka postanowiła odpocząć co nieco i wybrała się na Mazury. Na Instagramie pochwaliła się, jak wygrzewa ciało w bikini nad jeziorem.

Początek lata już za nami, więc można oficjalnie ogłosić sezon urlopowy. Jednak wiele gwiazd wczasy zaczęło już wcześniej. Anna Czartoryska-Niemczycka wybrała się na Mazury, gdzie spędziła cztery dni. W mediach społecznościowych pochwaliła się, jak spędziła ten czas. Milionerka pokazała między innymi, jak wygrzewa się nad jeziorem w bikini.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Anna Czartoryska-Niemczycka wypoczywa na Mazurach. Pokazała się w bikini

Aktorka jest zapaloną wczasowiczką. Obserwując jej konto na Instagramie, można zauważyć, że gdy tylko kobieta ma chwilę wolnego, to jedzie odpoczywać. Często można ją zauważyć nad polskim morzem, głównie w Juracie, ale jak się okazuje, nieobce są jej też Mazury. To właśnie w Krainie Tysiąca Jezior Anna Czartoryska-Niemczycka spędziła ostatnie cztery dni. 

Tym razem nie miała za dużo czasu na odpoczynek, bo musiała zakasać rękawy do pracy. Celebrytka nie mogła nie udostępnić w mediach społecznościowych relacji z tego wyjazdu. Ale jak przystało na influencerkę, wykorzystała wakacyjne posty do zareklamowania kilku produktów. Jednak pomiędzy publikowaniem znalazła trochę czasu na relaks. Czartoryska pochwaliła się sylwetką w kostiumie kąpielowym, w którym zapozowała na drewnianym pomoście. 

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka fot. instagram/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka opowiedziała o macierzyństwie

Anna Czartoryska-Niemczycka 11 lat temu wyszła za mąż za milionera i biznesmena Michała Niemczyckiego. Para doczekała się już czwórki dzieci. Wiele fanów często dopytuję aktorkę, jak udaje jej się łączyć karierę z opieką nad dziećmi. Kobieta nie ukrywa, że korzysta z pomocy niań. "W logistykę jest zaangażowana cała nasza rodzina. Robimy to wspólnie z moim mężem, z dziadkami, z nianią" - wyznała w jednym z wywiadów. 

Aktorka zdradziła również, że dużo pomaga jej mąż, z którym tworzą dobrze zgrany duet: "Staramy się tak funkcjonować, żeby potrzeby każdego z nas były zaspokojone i żeby każdy z nas mógł realizować się na swoim polu. Ale też każdy z nas realizując różne projekty i pomysły, stara się myśleć o tym, żeby ten czas, który jest dla wszystkich i dla rodziny też znaleźć". 

Więcej o:
Copyright © Agora SA