Maciej Dowbor ściera na miazgę polskich piłkarzy. Hasztag pod postem mówi wszystko

Polska reprezentacja nie popisała się w trakcie meczu z Mołdawią. Do sromotnej porażki Polaków odniósł się Maciej Dowbor. Oj, pójdzie im w pięty.

Reprezentacja Polski miała w łatwy sposób zdobyć trzy punkty w meczu z Mołdawią w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024. Po pierwszej połowie spotkania w Kiszyniowie wszystko wskazywało na zwycięstwo drużyny Fernando Santosa, która prowadziła 2:0. Po przerwie sytuacja diametralnie uległa zmianie, a polska reprezentacja zaprezentowała się fatalnie. W efekcie straciła trzy bramki i bezprecedensowo przegrała 2:3. Sromotna porażka jest szeroko komentowana w mediach, również przez osoby niezwiązane ze sportem. Do dyskusji włączył się Maciej Dowbor, który nie szczędził gorzkich słów.

Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Koroniewską

Maciej Dowbor ściera na miazgę polskich piłkarzy. "Próżność, lekceważenie, brak pokory"

Na Instagramie Dowbora czytamy wpis, który podsumowuje grę polskiej reprezentacji w Kiszyniowie. Prezenter wprost nazwał ją kompromitacją. "Wiele widziałem porażek polskich piłkarzy. Wiele razy przeżywałem jako kibic upokorzenie związane z występami reprezentacji. Ale to, co stało się w drugiej połowie, to było chyba najbardziej zawstydzające wydarzenie sportowe z udziałem Polski, pokazujące brak zaangażowania, brak determinacji, próżność, lekceważenie i brak pokory" - napisał prezenter Polsatu, umieszczając w poście hasztag "wstyd".

 

Internauci o porażce polskiej reprezentacji w Kiszyniowie

Obserwatorzy zgadzają się ze słowami prezentera. "Niech w końcu Polska zacznie wspierać inne drużyny, jak np. siatkarzy, z których możemy być dumni. Panom piłkarzom już podziękujemy", "Zgadzam się z każdym twoim słowem. Brak pokory. Próżność. Zlekceważenie przeciwnika. A przeciwnik walczył do upadłego", "Nie mamy drużyny. Nie mamy reprezentacji. Mamy figurantów" - twierdzą internauci. Oglądaliście mecz polskiej reprezentacji z Mołdawią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.