Wiśniewski mówił o bankructwie. Teraz zamieszka w luksusowej willi. Naprawdę robi wrażenie. Spójrzcie na okna

W nowej wersji show "Jestem jaki jestem" Michał Wiśniewski odsłania kulisy budowy wymarzonej posiadłości. Wokalista przez lata borykał się z problemami finansowymi. Teraz wygląda na to, że kryzys minął. Symulacja jego wilii robi wrażenie.

Prywatne życie Michała Wiśniewskiego od początku jego kariery wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Przed laty w programie "Jestem jaki jestem" mogliśmy obserwować bogatą, jak na początek lat dwutysięcznych, posiadłość, w której wokalistka mieszkał ze swoją drugą żoną Mandaryną. Obecnie Wiśniewski ma już piątą żonę, z którą doczekał się dwójki dzieci. Wznowił niegdyś hitowy program, który teraz można oglądać na jego kanale na YouTube. W internetowym show członek Ich Troje pokazuje kulisy budowy nowego domu, który powstaje dzięki pomocy zaangażowanych firm. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski nie chce więcej dzieci? "Miejmy nadzieję"

Posiadłość Wiśniewskich robi wrażenie. Dużo tu nowoczesnych rozwiązań

Michał i Pola Wiśniewscy zamieszkają w okazałej posiadłości w jednej z podwarszawskich miejscowości. Na instagramowym profilu firmy architektonicznej możemy podejrzeć symulację budowanej willi. Trzeba przyznać, że te obrazki naprawdę robią wrażenie. 

Prezentujemy wizualizacje projektu domu, który stworzyliśmy dla Poli i Michała Wiśniewskich. Dom wyjątkowy; skrojony na miarę potrzeb całej rodziny w ten sposób, by mogli oni odnaleźć w nim swój spokój za oknem - czytamy na profilu Luksusowy Dom na Instagramie.
 

Nowy dom Wiśniewskiego pod znakiem zapytania? "Nie jest powiedziane, że my ten dom skończymy"

Na wizualizacjach, które trafiły do sieci, możemy dostrzec, że posiadłość zostanie wybudowana w nowoczesnym, futurystycznym wręcz stylu. Willę otacza las, ale roślinność będzie także na dachu, który będzie pokrywała trawa. Nie zabraknie także ekologicznych rozwiązań w postaci paneli słonecznych. Na przeprowadzkę do wymarzonego domu Wiśniewscy będą musieli jeszcze trochę poczekać. Z pewnością to będzie jednak dla nich wyjątkowy czas. Przypomnijmy, że wcześniej wokalista mówił o kłopotach finansowych, z którymi się zmagał. W wywiadach mówił, że zbankrutował. Ostatnio wyznał, że wyszedł długów, chociaż budowa nowego domu to wymagająca inwestycja. 

Bo to wcale nie jest powiedziane, że my ten dom skończymy. Zwrot akcji może się zdarzyć, bo dom się nie buduje za darmo. Wszyscy na początku napisali, że my mamy sponsorów na dom. My nie mamy sponsorów. Ja ciężko bardzo pracuję na to. Uwolniłem się od długów, ta atmosfera się troszeczkę rozluźniła i zacząłem pracować ze zdwojoną siłą. A wiadomo, nie jestem trendy, więc muszę bardzo ciężko pracować, bo chcę zostawić coś po sobie dla swojej rodziny - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Plotkiem.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.