Egurrola przygotował występ Dody w Opolu. Mówi o "niełatwym zadaniu"

Doda mimo początkowych problemów świetnie poradziła sobie z występem w Opolu. W przygotowaniach pomógł jej Agustin Egurrola. "To był nasz własny Super Bowl w Opolu!" - podsumował.

Festiwal w Opolu był w tym roku przygotowany z ogromnym rozmachem. Już podczas koncertu "Debiutów" można było zobaczyć na scenie największe polskie gwiazdy piosenki, m.in. Marinę Łuczenko, Trubadurzy czy Doda. Wokół występu Dody zrodziło się mnóstwo kontrowersji na parę dni przed wielkim dniem. Wszystko za sprawą reżysera, który miał rzucać w Dodę inwektywami. Następnie przeprosił ją za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak to nic nie dało. 

Zobacz wideo Doda

Agustin Egurrola zachwycony show Dody. Pochwalił też swoich tancerzy

Doda przygotowała na tę okazję trwający niemal pół godziny minirecital. Za oprawę taneczną show odpowiadał Agustin Egurrola, czyli jeden z czołowych polskich choreografów, juror You Can Dance, współpracujący też przy przygotowaniu występów polskich reprezentantów na Eurowizji. W trakcie występu na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaśpiewała piosenki ze swojej ostatniej płyty pt. "Aquaria". Opolska publiczność usłyszała takie przeboje: "Melodia ta", "Wodospady" czy "Zatańczę z aniołami". Po jej występie podziękował Dodzie za dobrą współpracę, a sam koncert gwiazdy określił mianem opolskiego Super Bowl.

Co tam się działo! Tancerze Volt by Egurrola na jednej scenie z Dodą podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej!!! To był nasz własny Super Bowl w Opolu! Doda, dziękuję ci za zaufanie i niesamowite emocje, mogliśmy wspólnie przeżywać - najpierw podczas przygotowań i prób na sali, a później w trakcie tego niesamowitego show! Twoja siła i kreatywność dodała nam jeszcze więcej energii do działania! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem tworzyć tak wyjątkowe projekty!  Ogromnie brawa dla mojej niezawodnej ekipy, oraz wszystkich tancerzy, którzy podjęli się tego niełatwego zadania. Czasu było naprawdę mało, a stopień trudności ogromny… Możemy być z siebie dumni! - napisał pod filmikiem z występu.
 

Kontrowersje wokół występu Dody. O mały włos od rezygnacji z występu

Wokół występu Dody zrodziło się mnóstwo kontrowersji na parę dni przed wielkim dniem. Wszystko za sprawą reżysera, który miał rzucać w piosenkarkę inwektywami. Następnie przeprosił ją za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak to nic nie dało. Został zwolniony z reżyserowania show artystki, a na jego miejsce zatrudniono Beatę Szymańską, a oprawą taneczną zajął się właśnie Egurrola.