Gwiazdy TVP odpuściły niedzielny Marsz. Manowska czytała Prousta, Popek wybrała się na lody. "Niebiańskie"

Udział w zorganizowanej przez Donalda Tuska demonstracji w mediach społecznościowych relacjonowały dziesiątki polskich gwiazd. Zabrakło wśród nich jednak pracowników Telewizji Polskiej, którzy na ten dzień mieli inne plany.

Kinga Rusin, Magda Mołek, Małgorzata Rozenek, Anna Nowak-Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Meller czy Aleksandra i Michał Żebrowscy to tylko garstka spośród znanych osób, które w niedzielę spacerowały ulicami Warszawy podczas Marszu zwołanego przez lidera PO przeciwko działaniom opozycji. Zdjęciami i nagraniami z wydarzenia celebryci chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. 4 czerwca na Instagramie aktywnych było także wielu pracowników Telewizji Polskiej, jednak Ida Nowakowska, Marta Manowska czy Tomasz Wolny niedzielę spędzali w inny sposób.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o szkoleniu wojskowym

Manowska oddawała się lekturze, Popek poszła na lody

Marta Manowska niedzielę spędziła częściowo w samochodzie. Jak możemy dowiedzieć się z instagramowej relacji, prowadząca "Rolnik szuka żony" miała przed sobą do pokonania w sumie 700 km, a w międzyczasie zrobiła przystanek w luksusowym hotelu. W wolnych od prowadzenia auta chwilach Manowska chwaliła się na Instagramie lekturą "W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta.

InstaStories Marty ManowskiejInstaStories Marty Manowskiej instagram.com/@martamanowska

InstaStories Marty ManowskiejInstaStories Marty Manowskiej instagram.com/@martamanowska

Anna Popek z kolei przedpołudnie spędziła na dyżurze w redakcji "Pytana na śniadanie". Po zakończonej pracy prowadząca śniadaniówki poszła do kościoła. "A po kościele na lody. Przy parafii św. Michała Archanioła jest maleńka cukierenka. Lody mają zupełnie niebiańskie" - mówiła w instagramowej relacji.

Anna PopekAnna Popek instagram.com/@annapopek_official

Tomasz Wolny w Lednicy, a Maciej Kurzajewski odpoczywał we Włoszech

Niedzielę w pracy, podobnie jak Popek, spędziła także Ida Nowakowska, która na InstaStories zachwycała się wiosennym studiem "Pytania na śniadanie". Maciej Kurzajewski z kolei wykorzystał chwilę wolnego, aby udać się do Włoch na spotkanie z synem. Panowie wzięli nawet udział we wspólnym biegu.

 

Ukochana Macieja Kurzajewskiego także cieszyła się niedzielą wolną od pracy. Jak można wywnioskować z podpisu pod zdjęciem, Katarzyna Cichopek także spędzała weekend w towarzystwie rodziny, prowadząca "Pytania na śniadanie" zorganizowała piknik w parku. Tomasz Wolny z kolei 4 czerwca był z dala od Warszawy. Dziennikarz wziął bowiem udział w corocznym spotkaniu katolickiej młodzieży LEDNICA 2000. Więcej zdjęć gwiazd TVP znajdziecie w galerii na górze strony.