Klaudia Halejcio zdjęła szpilki i zaprezentowała palce grozy. O takich stopach marzy każda Barbie

Klaudia Halejcio wybrała się na randkę z narzeczonym. W pewnym momencie ukochany aktorki zaczął namawiać ją do pokazania stóp. To, co zobaczył, było bardzo osobliwe...

Klaudia Halejcio od pewnego czasu znana jest przede wszystkim ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Aktorka kilka lat temu związała się z bogatym biznesmenem, Oskarem Wojciechowskim. Para wspólnie wychowuje córkę Nel, a w ubiegłym roku przedsiębiorca uklęknął przed wybranką i poprosił ją o rękę. Kulisy swojego życia Halejcio chętnie pokazuje na Instagramie. Często filmiki okrasza sporą dawką humoru. Nie inaczej było również tym razem.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio wyśmiewa Tamarę Gonzalez Pereę śpiewającą "heja ho"

Klaudia Halejcio pokazała stopy. Nie tego się po niej spodziewaliśmy...

Halejcio wybrała się na randkę z narzeczonym. W pewnym momencie pomiędzy zakochanymi wywiązała się dosyć osobliwa rozmowa. Mama małej Nel wspominała pierwszą randkę, z kolei Oskar zaczął namawiać ukochaną do tego, by pokazała mu swoje stopy...

Gdybym na pierwszą randkę z tobą przyszła taka wystrojona, wymalowana, a nie tak jak to było w jeansach, w T-shircie... Co byś powiedział? - zapytała Wojciechowskiego aktorka. - Wiesz co, to nie ma znaczenia w zasadzie, jak jesteś ubrana, bo tak naprawdę znaczenie mają stopy, tylko o stopy chodzi. Tak się ocenia ludzi, po stopach. Pokaż swoją stopę, a powiem ci, kim jesteś - odpowiedział ukochany Halejcio.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram, @klaudiahalejcio

Po namowach narzeczonego Klaudia zdecydowała się na zdjęcie obuwia. Oczom Wojciechowskiego ukazały się stopy, chociaż zgrabne i wypielęgnowane, to... różowe! Wszystkiemu winne były szpilki gwiazdy, które zafarbowały palce u jej nóg na tak modny w tym sezonie kolor.

Klaudia Halejcio świętowała Dzień Matki. Opublikowała intymne wyznanie

Minione tygodnie były dla rodziny Klaudii Halejcio bardzo intensywne. Aktorka na początku czerwca świętowała drugie urodziny swojej córki, a wcześniej obchodziła Dzień Matki. Z tej okazji na instagramowym koncie gwiazdy pojawiły się urocze fotografie. Halejcio przyznała, że niezwykle spełnia się w roli matki. "To moje źródło niekończącego się szczęścia. Dziękuję ci za każdy uśmiech, za każdy moment, który spędzamy razem i za to, że dajesz mi powód do bycia lepszą osobą każdego dnia".