David Beckham bez litości drwi z żony. Victoria przyszła do pasieki w szpilkach

David Beckham zabrał rodzinę do pasieki, co zrelacjonował na Instagramie. Przy okazji nie odmówił sobie małej uszczypliwości pod adresem ukochanej żony.

David Beckham jest w związku małżeńskim z Victorią Beckham od ponad 20 lat. Dla wielu para ta stanowi wzorzec szczęśliwej relacji. W mediach widzimy, że celebryci mimo zawodowych zawirowań spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Nie brakuje przy tym ich dzieci, czyli Brooklyna, Romea, Harper oraz Cruza. Gdzie ostatnio wybrała się rodzina Beckhamów? Postanowili zebrać miód. Piłkarz nie krył przy tym rozbawienia strojem żony.

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

David Beckham śmieje się z Victorii. Przyszła do ula jak na wybieg

Victoria Beckham wcześniej zajmowała się muzyką na pełen etat, a dziś jest ściśle związana ze światem mody. Projektuje ubrania i inspiruje wiele kobiet swoim stylem. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia z ciekawymi pomysłami na stylizacje. Często chodzi na wysokich obcasach. Przy okazji wizyty w pasiecie, podobnie jak reszta członków rodziny, Victoria Beckham miała na sobie odzież pszczelarską, ale nie odmówiła sobie założenia szpilek.

Screen z IG David BeckhamScreen z IG David Beckham https://www.instagram.com/davidbeckham/

"Bez rękawiczek, na wysokich obcasach" - podpisał InstaStories wyraźnie rozbawiony David Beckham. Rozśmieszyło go również, że Victoria nie zbliżyła się do ula, ale cały czas trzymała się na dystans. To jednak nie przeszkodziło celebrytom w pozyskiwaniu miodu. Na Instagramie piłkarza można zobaczyć, że jego dzieci aktywnie spędziły z nim czas. Udało się im zebrać kilka słoików. 

Fani zachwycają się córką Beckhamów

Harper Beckham ma wiele wspólnego z rodzicami. Spędza z nimi dużo czasu, co można zaobserwować na Instagramie. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak nastolatka śpiewa razem z piłkarzem "Crocodile Rock" Eltona Johna. Fani zachwycili się nie tylko niezwykłą więzią między córką a ojcem, lecz także jej naturalnym wyglądem. "Uwielbiam fakt, że Harper wygląda na swój wiek. Pozwoliliście jej być młodą kobietą, która jest po prostu naturalnie piękna!", "Niesamowity ojciec i córka! Harper to taka piękna dziewczyna", "Harper wygląda jak David" - czytamy w komentarzach pod video z Instagrama Victorii Beckham. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.