Księżna Kate na ślubie w jordańskiej rodzinie królewskiej. Olśniła różową kreacją

Księżna Kate i książę William otrzymali zaproszenie na ślub w jordańskiej rodzinie królewskiej. Na tę okazję księżna Walii wybrała kreację, obok której nie dało się przejść obojętnie.

Księżna Kate i książę William wybrali się do Jordanii, aby świętować ważne wydarzenie w rodzinie królewskiej. Syn królowej Ranii zakochał się w saudyjskiej architektce, której przysiągł miłość na oczach najbliższych. Księżna Walii na tę okazję wybrała olśniewającą kreację. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate olśniewa w różowej kreacji

Księżna Kate jest niekwestionowaną ikoną mody w rodzinie królewskiej. Doskonale wie, jak dobierać dodatki, a dodatkowo zawsze jest ubrana odpowiednio do okazji. Na ślub w jordańskiej rodzinie królewskiej wybrała różową maxi z pięknym zdobieniem od Elie Saab. Do tego dobrała dość spore kolczyki z kamieniami, które dostrzegamy pod perfekcyjnymi falami. W ręku trzymała małą kopertówkę. Z kolei książę William klasycznie postawił na granatowy garnitur i niebieski krawat. Przypominamy, że pierwsze zdjęcia pary trafiły do sieci już kilka godzin wcześniej. Jedna z fanek przyłapała ich pod luksusowym hotelem, jednak post szybko zniknął z mediów społecznościowych. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate, książę WilliamKsiężna Kate, książę William Screen YouTube RHC JO

Księżna Kate, książę WilliamKsiężna Kate, książę William Screen YouTube RHC JO

Księżna Kate przywitała się z panną młodą 

Tuż po ceremonii księżna Kate i książę William podeszli do świeżo upieczonych małżonków. Na powitanie pocałowali księcia Husajna i Rajwę Al Saif w policzki. Księżne przez chwilę rozmawiały i można było zauważyć, że bardzo dobrze się dogadują. Po chwili książę i księżna Walii dołączyli do reszty gości, wśród których znaleźli się księżniczka Beatrice z mężem, książę Frederikiem i księżna Maria z Danii, księżniczka Wiktoria i książę Daniel ze Szwecji oraz król Filip z Belgii.

Kim jest żona księcia Husajna?

W 2022 roku książę Husajn oświadczył się pięknej Rajwii Al Saifie, a ich związek natychmiast wzbudził zainteresowanie mediów. Internauci byli ciekawi, kim jest kobieta, która skradła jego serce i natychmiast zaczęli szukać informacji na jej temat. Nowa księżniczka Jordanii to córka przedsiębiorcy i Saudyjki. Jej ogromną pasją jest architektura. Ukończyła studia na Syracuse University w Stanach Zjednoczonych oraz jest po Fashion Institute of Design & Merchandising w Los Angeles.