Książę William i księżna Kate przyłapani w Jordanii. Szykują się na ślub w rodzinie królewskiej

Książę William i księżna Kate przebywają w Jordanii, gdzie zostali zaproszeni na ślub księcia Husseina z Rajwą Al Saif. Ich podróż została uwieczniona przez fanów.

Książę William i księżna Kate przebywają aktualnie w Ammanie. Ich wizytacja powiązana jest z legendarnym wydarzeniem, którym jest ślub najstarszego syna królowej Jordanii. Książę Hussein zakochał się w saudyjskiej architektce. Brytyjska para chciała pogratulować i osobiście. Książę William z żoną zatrzymali się w luksusowym hotelu, gdzie zostali nagrani przez jedną z fanek. Zobaczcie, co widać na nagraniu.

Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda kłaniał się księciu Williamowi

Książę William i księżna Kate przemykają się przez luksusowe wnętrza w Jordanii

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Ta data jest wyjątkowa nie tylko dla wielu dzieci, ale także dla obywateli Jordanii, gdyż właśnie tego dnia na ślubnym kobiercu staną książę Hussein i Rajwa Al Saif. Ceremonia zaślubin będzie miała miejsce w pałacu Zahran w Ammanie, zaś przyjęcie weselne w pałacu Al Husseiniya. Z racji tego hucznego wydarzenia książę William i księżna Kate zatrzymali się w ekskluzywnym hotelu St. Regis. Podczas przechodzenia do swojego apartamentu zostali nagrani przez jedną z użytkowniczek Instagrama. Nagranie szybko obiegło zagraniczne media. Widzimy na nim eleganckie stroje brytyjskiej pary - książę William ma na sobie klasyczny garnitur, zaś jego ukochana białą koszulę i marynarkę. 

 

Zaręczyny księcia Husseina i jego wybranki odbyły się w 2022 roku. Niedawno miało miejsce inne wesele w tej rodzinie, gdyż na ślubnym kobiercu stanęła księżniczka Iman. Bez wątpienia cała Jordania ma powód do świętowania. Poza wspomnianą parą brytyjską na ślub księcia zaproszono m.in. księżną Wiktorię i księcia Daniela ze Szwecji, księcia Frederika i księżną Mary z Danii, księcia Haakona z Norwegii oraz kilku przedstawicieli rodzin królewskich z Azji. 

Kim jest przyszła żona księcia Husseina?

Wzrasta zainteresowanie wybranką następcy tronu Jordanii. Rajwa Al Saif to córka przedsiębiorcy i kobiety, która ma królewskie korzenie w Arabii Saudyjskiej. Jej pasją jest architektura. Ukończyła ten kierunek na Syracuse University w Stanach Zjednoczonych oraz jest po Fashion Institute of Design & Merchandising w Los Angeles. Po ślubie z księciem Husseinem otrzyma tytuł księżnej i jednocześnie będzie mogła reprezentować męża za granicą. 

Więcej o: