Georgina Rodriguez na pierwszej lekcji twerkowania. Nie wyglądała na nowicjuszkę. Zobaczcie nagranie

Georgina Rodriguez znów rozwścieczy internautów, którzy zarzucają jej, że nie przestrzega zasad, które obowiązują w kraju, w którym mieszka. Tym razem celebrytka postanowiła nauczyć się w czasie treningu twerkowania i podekscytowana pokazała swoje umiejętności na Instagramie.

Ostatnio w sieci krążyły plotki, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez przeżywają kryzys w związku. Piłkarzowi ma przeszkadzać rozrzutny tryb życia ukochanej, która jak twierdzi jeden z dziennikarzy, "nic nie robi, tylko wydaje pieniądze". Georgina szybko zdementowała te pogłoski, cytując tekst piosenki "Si Yo Muero" Romeo Santosa: "Zazdrośnik wymyśla plotkę, plotkarz ją rozpowszechnia, a idiota w nią wierzy". Kilka dni później na instagramowym koncie piłkarza pojawiło się romantyczne zdjęcie pocałunku z Georginą, ale jego mina szybko wzbudziła kolejne podejrzenia. Sprawę skomentowała nawet mama Cristiano Ronaldo. Kobieta wyśmiała te spekulacje i podkreśliła, że drobne nieporozumienia w związku są nieodłącznym elementem relacji. Wygląda na to, że Georgina Rodriguez niespecjalnie przejmuje się całym tym szumem. Celebrytka właśnie zabrała się za lekcje twerkowania.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez pobiera specjalne lekcje twerkowania. Co za ruchy!

Georgina Rodriguez uczy się twerkowania. Pokazała pierwszą lekcję

Georgina Rodriguez właśnie pochwaliła się na InstaStories materiałem z pierwszej lekcji twerkowania. Ukochana Ronaldo pierwsze profesjonalne trzęsienie pośladkami wykonała u boku nauczyciela Jacka Gomeza, który jest ekspertem w tej dziedzinie. "Pierwsza lekcja twerkingu" - napisała na Instagramie. Trzeba to przyznać - jak na nowicjuszkę poradziła sobie bardzo dobrze. Jak się jednak okazuje, nie jest to jej pierwszy raz na parkiecie.

Modelka wspominała w wywiadach, że taniec jest jej pasją i kiedy była dzieckiem, uczęszczała na lekcje baletu. Na nagraniu celebrytka pokazała się w szarych dresach i sportowym staniku i wiernie odtwarzała ruchy nauczyciela. Jak sobie poradziła? Zobaczcie nagranie na górze strony. Ukochana Ronaldo może pochwalić się wysportowanym ciałem, które wypracowała podczas ciężkich treningów na siłowni. Celebrytka regularnie trenuje jogę i pilates.

Georgina Rodriguez uczy się twerkowaćGeorgina Rodriguez uczy się twerkować fot. instagram.com/georginagio

Georgina Rodriguez skrytykowana za zdjęcie w bikini. "Boże, spraw, żeby była zdrowa"

Cristiano Ronaldo podpisał ostatnio kontakt z klubem Al-Nassr i z całą rodziną mieszkają w Arabii Saudyjskiej. Już od początku pobytu mieli kłopoty, bo celebrytka nieustannie eksponuje w sieci obnażone ciało, a to surowo zakazane w kraju. Mało tego, mają z piłkarzem piątkę nieślubnych dzieci. Władza przymknęła na to oko, ale celebrytka ustawicznie jest upominana w mediach społecznościowych, kiedy publikuje kolejne odważne zdjęcie. "Picie i bycie półnago w Arabii Saudyjskiej, wszystko dobrze? Boże, spraw, żeby była zdrowa" - napisała jedna z internautek. Więcej przeczytasz tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.