Ronaldo ma mieć dość Rodriguez. Partnerka piłkarza przerwała milczenie

Georgina Rodriguez w wymowny sposób skomentowała plotki, które od kilku dni krążą w sieci. Chodzi o jej związek z Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ostatnio na ustach wszystkich za sprawą plotek na temat kryzysu w ich relacji. Na początku jeden ze znajomych Rodriguez stwierdził, że cała jej historia o poznaniu piłkarza jest zmyślona, a Georgina jest kobietą "arogancką i wywyższającą się". Teraz po sieci krążą spekulacje związane z kłótniami ukochanych. Piłkarzowi ma szczególnie przeszkadzać w Georginie jedna rzecz.

Zobacz wideo Trener wygnał zawodnika z boiska Wybierz serwis

Georgina Rodriguez odnosi się do plotek o kłopotach w związku. Mocne InstaStory

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od 2016 roku tworzą udaną parę. Nie brakuje jednak w mediach krytycznych głosów na temat ich relacji. Jeden z dziennikarzy, Daniel Nascimento w programie "Noite das Estrelas" opowiedział o kłopotach w związku Ronaldo i Rodriguez. Okazuje się, że piłkarzowi ma przeszkadzać jej rozrzutny styl życia.

Georgina spędza dzień w centrum handlowym w Rijadzie i to niezbyt podoba się Ronaldo. Ona nic nie robi, tylko wydaje pieniądze - podkreślił dziennikarz.

Influencerka postanowiła odnieść się do historii na temat jej relacji z piłkarzem, które krążą w mediach. Wstawiła do sieci mocną relację, w której zacytowała tekst jednej ze znanych piosenek. Chodzi o utwór "Si Yo Muero" autorstwa Romeo Santosa. Kobieta cytuje słowa z piosenki, które tłumacząc na język polski, brzmią: "Zazdrośnik wymyśla plotkę, plotkarz ją rozpowszechnia, a idiota w nią wierzy".

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Instagram / Georgina Rodriguez screen

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - dzieci

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo doczekali się dwójki córek: Alany Martiny i Belli Esmeraldy. Partnerka piłkarza była w ciąży z bliźniakami, ale ich syn zmarł przy porodzie. W głośnym dokumencie Netfliksa influencerka przyznała, że trzykrotnie poroniła. Oprócz dwóch córek para wychowuje także dzieci piłkarza, których tożsamość matki nie jest znana - syna Cristiano Juniora oraz bliźniaki Evę i Mateo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.