Plotki o kryzysie w związku Ronaldo i Rodriguez. Mama piłkarza przerwała milczenie

Mama Cristiano Ronaldo postanowiła odnieść się do plotek, które od kilku tygodni krążą w mediach o rzekomym rozstaniu jej syna z Georginą Rodriguez. Kobieta wyśmiała te spekulacje i podkreśliła, że drobne nieporozumienia są nieodłącznym elementem związków.

W mediach niedawno pojawiły się informacje o rzekomym kryzysie w związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Para poznała się w 2016 roku i od siedmiu lat tworzy szczęśliwy związek, który jest nieustannie w centrum zainteresowania mediów. Początki ich relacji były iście bajkowe i przypominają historię o kopciuszku. Ronaldo poznał ukochaną w sklepie Gucci, gdzie pracowała jako ekspedientka. Dziś 29-letnia Georgina jest nie tylko mamą dzieci piłkarza, ale doczekała się nawet własnego programu na Netfliksie "Jestem Georgina", gdzie opowiada o swojej codzienności. Hiszpańskie i portugalskie media zasugerowały, że ich relacja wisi na włosku, bo Ronaldo ma dość zachowań modelki. Parę miały poróżnić ogromne wydatki Rodriguez w jednym z luksusowych centrów handlowych. Do tych spekulacji odniosła się nie tylko sama zainteresowana, ale także matka piłkarza. 

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Matka Cristiano Ronaldo dementuje plotki o kryzysie w związku syna. "To wszystko kłamstwa!"

Kiedy w mediach pojawiły się plotki, że Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo bliscy są rozstania, modelka natychmiast zareagowała. W mediach społecznościowych napisała krótkie zdanie, w którym poinformowała, że plotki wymyślają jedynie zazdrośnicy, a ci, którzy w nie wierzą, są idiotami. Kilka dni potem na profilu piłkarza pojawiło się romantyczne ujęcie z ukochaną. Na fotografii widać romantyczny pocałunek pary. W opisie fotografii piłkarz dopisał "niech żyje miłość!", tym samym dementując wszelkie plotki o rozstaniu.

Głos w sprawie zabrała także Dolores Aveiro, 68-letnia matka piłkarza. Kobieta wyśmiała te plotki i stwierdziła, że to wszystko kłamstwa. Jak donosi dailymail.co.uk, zaczepiona przez dziennikarza wyznała, że te twierdzenia całkowicie mijają się z prawdą, a to, że pary w związkach od czasu do czasu się kłócą, jest całkowicie normalne. 

To wszystko kłamstwa. W każdym związku są kłótnie, ale to, co wypisują gazety to jedno wielkie kłamstwo - podkreśłiła mama piłkarza.
 

Córka Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez niedawno skończyła rok. Piłkarz opublikował wyjątkowe życzenia

W zeszłym roku Ronaldo i Rodriguez poinformowali świat o rodzinnej tragedii. Georgina była w bliźniaczej ciąży i jedno z dzieci zmarło w czasie porodu. Para straciła syna Angelo. Na szczęście jedno z dzieci urodziło się całe i zdrowie. Niedawno córka pary Bella Esmeralda skończyła rok. Piłkarz opublikował z tej okazji wzruszający post. Cristiano Ronaldo wstawił na Instagram zdjęcie z córeczką i złożył jej życzenia urodzinowe. "Szczęśliwego pierwszego roku życia kochanie. Tatuś bardzo cię kocha!" - napisał. Fani byli zachwyceni jego słowami. Więcej przeczytasz tutaj.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.