Marta Żmuda Trzebiatowska urządziła córce trzecie urodziny. Było bajkowo i luksusowo, ale to tort skradł show

Marta ŻmudaTrzebiatowska zorganizowała córce przyjęcie urodzinowe prosto z bajki. Najwidoczniej jej pociecha jest wielką fanką filmu "Kraina lodu".

Marta Żmuda Trzebiatowska od lat spełnia się jako aktorka. Znamy ją z takich produkcji jak "Wkręceni", "Teraz albo nigdy!", "Śluby panieńskie", "Ciacho" czy "Mowa ptaków". Prywatnie jest z kolei partnerką Kamila Kuli oraz mamą Bruna i Pauliny. Córka gwiazdy niedawno skończyła trzy lata i z tej okazji Żmuda Trzebiatowska pokusiła się o bajkowe przyjęcie dla niej. Mama Pauliny bardzo się postarała - impreza była urządzona w bajkowym stylu.

Zobacz wideo Kraina Lodu 2 - ZWIASTUN FILMU

Marta Żmuda Trzebiatowska to mama na medal. Spójrzcie, jakie przyjęcie wyprawiła córce

Aktorka poinformowała fanów na Instagramie o tym, że urodziła córkę, dodając książkowe zdjęcie matki z dzieckiem pod pachą. Podpisała je wówczas: "Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!. "Mama" H.Delforge". Żmuda-Trzebiatowska dodała ponadto, że bycie mamą to dla niej zarazem najpiękniejsza i najtrudniejsza rola życiowa. Aktorka z okazji trzecich urodzin pociechy urządziła przyjęcie w niebieskiej kolorystyce. Elementy widoczne na torcie, w ogrodzie czy w innych miejscach posesji gwiazdy nawiązują do "Krainy lodu". Nie zabrakło talerzyków z Elsą i Anną, fioletowych i niebieskich balonów, a także tekturowego bałwana. Na szczycie okazałego tortu pojawiła się ponadto figurka głównej bohaterki wspomnianej animacji. Zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć w naszej galerii.

Marta Żmuda-Trzebiatowska od niedawna jest blondynką. Niektórym się to nie podoba

Aktorka z brązowych włosów przeszła w platynowy blond. Część internautów krytykuje tę metamorfozę. Żmuda-Trzebiatowska postanowiła zareagować. "Mnóstwo ludzi pisze do mnie, że nie pasuje mi ten nowy kolor włosów. Chciałam powiedzieć jedno. Dziękuję za to, że mi poświęcacie tyle uwagi, wyrażacie swoje opinie i poświęcacie czas, żeby do mnie napisać, jednak muszę powiedzieć, że te opinie mnie mało obchodzą" - wyznała na InstaStories. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.