Marta Żmuda Trzebiatowska krytykowana za kolor włosów. Odpowiedziała i zapowiada kolejne zmiany

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno przeszła diametralną metamorfozę i została platynową blondynką. Internauci krytykują przemianę aktorki, a ona postanowiła im odpowiedzieć.

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka razy zmieniała kolor włosów. Dawniej wpadały bardziej w rudy odcień, a w ostatnim czasie wybierała raczej ciemny blond. Niedawno aktorka zaskoczyła nowym wizerunkiem i została platynową blondynką. Miała jednak ku temu powód, bo jest to część charakteryzacji do roli. Żmuda Trzebiatowska dostaje przykre komentarze na temat nowej fryzury. Nie pozostawiła ich bez odpowiedzi.

Zobacz wideo Marta Żmuda Trzebiatowska o nominacji do Telekamer

Marta Żmuda Trzebiatowska dostaje krytyczne komentarze na temat nowej fryzury. Zareagowała

Marta Żmuda Trzebiatowska zabrała głos na InstaStories. Podziękowała internautom za to, że poświęcają czas, aby do niej napisać, jednak zapewniła, że te wiadomości nie robią na niej wrażenia. Tłumaczy, że przede wszystkim to jej włosy, więc robi z nimi, co chce, a poza tym to zmiana do roli.

Mnóstwo ludzi pisze do mnie, że nie pasuje mi ten nowy kolor włosów. Chciałam powiedzieć jedno. Dziękuję za to, że mi poświęcacie tyle uwagi, wyrażacie swoje opinie i poświęcacie czas, żeby do mnie napisać, jednak muszę powiedzieć, że te opinie mnie mało obchodzą - mówi.

Żmuda Trzebiatowska dodaje, że wiele osób lepiej zrozumie jej decyzję, gdy zobaczą efekt końcowy charakteryzacji. "To jest oczywiście zmiana do roli i jak zobaczycie mnie już w pewnej charakteryzacji, to zrozumiecie, po co i dlaczego to zrobiłam. Jestem aktorką, więc uwielbiam się zmieniać" - powiedziała. W dalszej części swojej wypowiedzi zachęciła fanów do dyskusji na ten temat, czy powinno się komentować czyjś wygląd, zwłaszcza gdy nie jesteśmy pytani o opinię. Dodała, że według niej to niestosowne, nawet gdy ktoś jest osobą publiczną. "Uważam, że nikt nie ma prawa wygłaszać opinii na temat niczyjego wyglądu, a to, że ludzie dają sobie takie prawo, to już jest inna rzecz". Podkreśliła, że sama prawi jedynie komplementy.

 

Marta Żmuda Trzebiatowska o medycynie estetycznej

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno została zapytana przez fanów o to, czy korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Powiedziała, że do tej pory nie ingerowała w urodę, poza usuwaniem pieprzyków. Dodała, że nie planuje zabiegów. "Nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałam. Nie jest mi to potrzebne. Jestem aktorką, każda moja zmarszczka, blizna to historia, która jest zapisana na moim ciele. Nie chcę ich wymazywać, chcę poprzez nie opowiadać historie kobiet, prawdziwych, złożonych… Zmarszczki, rozstępy, blizny są moim atrybutem" - napisała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.