Kasia Tusk ma luksusową łazienkę. Złote krany oraz marmur

Kasia Tusk chętnie pokazuje, jak urządziła swoje mieszkanie. Blogerka ma doskonały gust i uwielbia luksus, a jednocześnie prostotę. Zobaczcie, jak wygląda jej łazienka.

Kasia Tusk do show-biznesu weszła po tym, jak wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Później założyła bloga, który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Mimo tego chroni życie prywatne. Do tej pory nie wiadomo oficjalnie, jak mają na imię jej dwie córki, a także nie znamy dokładnej daty jej ślubu ze Stanisławem Cudnym. Wiele wskazuje na to, że córka Donalda Tuska wyszła za mąż znacznie wcześniej, niż ogłosiła to mediom. Za to na Instagramie chętnie pokazuje, jak urządziła swoje gniazdko.

Zobacz wideo Kasia Tusk ma świetny gust

Kasia Tusk pokazała łazienkę. Jest piękna

Tusk z rodziną mieszka w Sopocie, w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie, które jest spełnieniem jej marzeń, urządziła ze smakiem. Kasia Tusk idealnie połączyła trendy i klasykę. Dominują jasne barwy, na podłodze jest drewno. W sypialni i salonie na ścianach widzimy sztukaterię. Dzięki wielkim oknom jest jasno i słonecznie. Ważne miejsce w głównym pomieszczeniu zajmuje piec kaflowy. W kuchni i łazience znalazł się marmur. Blogerka chętnie zaprasza fanów do mieszkania, pokazuje też łazienkę.

Widzimy, że pani domu wybrała złotą armaturę. Ma wannę, a także deszczownicę, dzięki czemu połączyła obydwie formy kąpieli. Ściany zostały wyłożone białymi kaflami. Dzięki oknu jest jasno, jednak zadbano, by zachować prywatność i intymność podczas przebywania w pomieszczeniu. Całość jest elegancka i bardzo luksusowa. Więcej zdjęć z domu Kasi Tusk znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Łazienka Kasi TuskŁazienka Kasi Tusk Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Łazienki gwiazd

Także inne gwiazdy chętnie pokazują, jak wyglądają ich łazienki. Joanna Koroniewska postawiła na szarości, a u Małgorzaty Rozenek jest jak w pałacu. Edyta Pazura wybrała oryginalne płytki, a także ogromną kabinę prysznicową. Luksusowo jest za to u Ewy Chodakowskiej, gdzie tak jak i u Kasi Tusk, dominuje złoto i marmur.