Kasia Tusk wzięła ślub już 5 lat temu?! Przekazała suknię ślubną na WOŚP i się wygadała. Kreacja klasyczna i piękna!

Kasia Tusk nagrała filmik, w którym wyznała, że przekazuje na WOŚP swoją suknię ślubną. Jednocześnie zdradziła, że kreacja ma już ponad pięć lat.
Zobacz wideo

Kasia Tusk niechętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Dopiero w listopadzie vlogerka pochwaliła się pierwszym zdjęciem z mężem i potwierdziła ciążę. Media zaczęły spekulować, że córka przewodniczącego Rady Europejskiej stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu minionego roku. Okazuje się jednak, że Kasia zdecydowała się na ten krok znacznie wcześniej, a dokładnie pięć lat temu!

Kasia Tusk wzięła ślub pięć lat temu?

Kasia postanowiła w tym roku wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zdecydowała, że na aukcję przeznaczy swoją suknię ślubną. Nagrała specjalny filmik, w którym opowiedziała o kreacji.

W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy - zaczęła.

W dalszej części wypowiedzi Tusk zdradziła, że suknia ma już swoje lata.

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja.

Biorąc pod uwagę fakt, że kreacja została uszyta specjalnie dla Kasi, wszystko wskazuje na to, że vlogerka pobrała się ze Stanisławem Cudnym już pięć lat temu!

 

Na stronie WOŚP dowiadujemy się, że suknia ma rozmiar 32-34. Jej aktualna cena to 530 zł.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS