Kasia Tusk publikuje pierwsze zdjęcie z mężem i potwierdza ciążę. "Nasz największy projekt". Skomentował Donald Tusk

Kasia Tusk z okazji swoich 31. urodzin zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie z mężem. Opatrzyła je wpisem, który można interpretować jako potwierdzenie ciąży.

Kasia Tusk jest w ciąży? Takie plotki krążyły od dłuższego czasu. Podsycały je zdjęcia blogerki, na których wyraźnie było widać jej zaokrąglony brzuch. Ona nie komentowała tych doniesień, jednak w dniu swoich 31. urodzin zamieściła na Instagramie zdjęcie z mężem, Stanisławem Cudnym, oraz bardzo osobisty wpis. Można go odczytać jako potwierdzenie plotek.

 

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie.

Wpis Kasia Tusk zakończyła jednoznacznie brzmiącym hashtagiem:

 

#ourbiggestproject czyli "nasz największy projekt"

Fani gratulują Kasi Tusk ciąży

Fani nie mieli wątpliwości, jak interpretować słowa Tusk. Pod postem składali jej urodzinowe życzenia i gratulowali ciąży. Głos zabrały też Jessica Mercedes i Maffashion:

Gratulacje! - napisała Maffashion.
Wszystkiego cudownego dla Ciebie Kasiu i całej rodziny! - złożyła życzenia Jessica Mercedes.
Wszystkiego najlepszego dla Waszej trójeczki! - dołączali się inni.
Gratulacje! Zdrowia i miłości - wszystko inne jest tak mało istotne...

Głos zabrał nawet Donald Tusk:

Donald Tusk o ciąży córkiDonald Tusk o ciąży córki Instagram.com/makelifeeasier_pl/

My również przyłączamy się do życzeń i gratulujemy!

KJ, WJ

Więcej o:
Komentarze (52)
Kasia Tusk publikuje pierwsze zdjęcie z mężem i potwierdza ciążę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • laerke

  Oceniono 28 razy 16

  Sliczna Kasienka ! Niech sie Wam szczesci dalej!

 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 15

  No i super:D

 • Gość: Yokoono

  Oceniono 16 razy 10

  Nie trzeba czytac plotkarskich portali, wystarczy uwaznie czytac i ogladac zdjecia, aby wiedziec wiecej niz te portale. Odmiennosc i promiennosc bila ze zdjec Tuskowny juz od paru tygodni. Nietrudno tez rozszyfrowac, ze slub odbyl sie w Prowansji, a wesele w Chateau des Alpilles, a nie jak podawali plotkarze w Rzymie. Plotkarscy dziennikarze albo spicie, albo nie za bardzo jestescie wykwalifikowanie do tej pracy.

 • Gość: basia

  Oceniono 5 razy 3

  cudowni, młodzi piękni i skromni ! zdrowia, miłości i spokoju .pani Kasiu gratuluję klasy!

 • Gość: xxx

  Oceniono 14 razy 0

  no to życie w koncu bedzie harder.

 • Gość: E

  Oceniono 49 razy -1

  Projekt dziecko...qr... wkurza mnie takie traktowanie spraw. Wszyscy blogrzey jak jedna mantra projekty, selfie, kampanie, ambasodorzenie i inne podchwycone z Zachodu frazesy, by się dowartościować. Dziecko to szczęście, troska, opieka na całe życie, a nie jakoś projekt od A do Z z wytycznymi do realizacji. Niby takie wolne ptaki, a słownictwo, jak z korposzczurowni.

 • Gość: bolo

  Oceniono 7 razy -3

  Oczywiście lubię Tuska ale powinien pisać po polsku: czyli powinno być czytelnikom albo czytelników a nie czytelnicy. Coraz lepiej mu idzie po angielsku a coraz gorzej po polsku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX