Rozenek nadaje z łazienki. Wnętrze jak z pałacu. Fani i tak patrzą na piżamę. W komentarzach awanturka

Małgorzata Rozenek pokazała swoją poranną pielęgnację. Na Instagramie udostępniła nagranie z łazienki. Tylko spójrzcie na tę wannę.

Na początku lipca 2022 roku Małgorzata Rozenek wraz z dziećmi i mężem przeprowadziła się do nowego domu. Nowa posiadłość rodziny, według medialnych doniesień, ma ponad 300 mkw., a jej wynajem ma wynosić ok. 30 tys. zł miesięcznie. Wcześniej lokum zamieszkiwali Agnieszka i Wojciecha Amaro. Teraz gwiazda pokazała łazienkę w luksusowej willi. 

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Izabela Macudzińska"Królowe życia". Dom Macudzińskiej pełen jest luster i złotych dodatków

Tak wygląda łazienka w domu Małgorzaty Rozenek. "Tu jest jakby luksusowo"

Prowadząca "Dzień dobry TVN" udostępniła na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak szykuje się przed lustrem. Jednocześnie gwiazda zaprezentowała internautom sporą część eleganckiej łazienki.

 

Pomieszczenie utrzymane jest w stylu glamour, przeważają w nim jasne kolory. W oczy rzucają się eleganckie materiałowe zasłony i różnego rodzaju dodatki, takie jak lampy czy wazony. Elegancji całości dodają też podwójne umywalki, a także stojąca na lwich nogach wanna w stylu retro. Trzeba przyznać, całość wygląda bardzo stylowo - jak wyjęta z magazynu wnętrzarskiego. Podobnie urządzone są też łazienki w kilkugwiazdkowych hotelach.

W naszej galerii znajdziecie więcej ujęć z łazienki Małgorzaty Rozenek.

Fani komentują

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy zarzucali "Perfekcyjnej", że pokazywanie nagrania z łazienki - o zgrozo, kiedy jest się jest jeszcze w piżamie i to niewyprasowanej (sic!) - jest zbyt intymne. Byli jednak i tacy, którzy docenili luksusowe wnętrze. 

Piękna łazienka.
Super przytulna łazienka.
Cudowne wnętrza - pisali. 

A jak wam się podoba taka przestrzeń?

Więcej o: