Edyta Pazura pokazała łazienkę. Kabina to prawdziwy sztos! Pomieści kilka osób

Edyta Pazura zaprezentowała, jak wygląda jej łazienka. Naszą uwagę zwróciła ogromna kabina.

Edyta Pazura aktywnie prowadzi instagramowe konto i stara się być w stałym kontakcie z obserwującymi ją osobami. Celebrytka chętnie publikuje w sieci kadry ukazujące zarówno życie prywatne, jak i zawodowe. Tym razem przy okazji robienia porządków w domu pochwaliła się, jak urządziła jedno z pomieszczeń.

Joanna KrupaKrupa mieszka w 85-letnim domu. Wnętrza robią wrażenie

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Łazienka Edyty Pazury. Wrażenie robi ogromna kabina

Na zdjęciu, które Edyta Pazura opublikowała na InstaStories, możemy zobaczyć, że we wnętrzu dominują jasne barwy. Na ścianach znajdują się szare i białe płytki, które fakturą przypominają beton. Z kolei na podłodze położone zostały kafle w nieco ciemniejszym odcieniu. 

Jednak tym, co zwraca uwagę, jest oddzielona od reszty pomieszczenia ogromna kabina, w której śmiało mogłoby się zmieścić kilka osób. W środku znajdują się półki, na których poustawiane są kosmetyki i akcesoria do kąpieli. 

Tutaj też muszę ogarnąć porządek - napisała Pazura w opisie do zdjęcia łazienki.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram/@edyta_pazura

Oprócz tego w pomieszczeniu znajdują się szafki z białymi frontami i szarymi blatami, które idealnie pasują do znajdujących się na ścianach płytek. Zdjęcie w naszej galerii.
 

To jednak niejedyna łazienka w domu Edyty Pazury i jej męża. Na instagramowym profilu celebrytki możemy również znaleźć zdjęcia z nieco mniejszego pomieszczenia, w którym znajduje się wolnostojąca duża wanna. W oczy rzucają się piękne czarno-białe kafle we wzory nawiązujące do orientu. To pomieszczenie również robi duże wrażenie i jest bardzo stylowo urządzone. Zdjęcia również znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii.

Dominika GwitDominika Gwit urządziła już pokój syna. Uwagę internautów zwrócił jeden element

Więcej o: