Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny Klary. Zaskoczyli córkę w ogrodzie

Anna i Robert Lewandowscy mają powody do radości. 4 maja ich najstarsza córka obchodzi urodziny. Klara Lewandowska ma już sześć lat. Z tej okazji znani rodzice przygotowali jej niespodziankę.

Anna Lewandowska spełnia się w macierzyństwie i biznesie. Trenerka w dalszym ciągu nie zdecydowała się na to, by pokazać w mediach wizerunek córek, przemyca jednak więcej kadrów, na którym widać coraz więcej ich twarzy. W wywiadach i na Instagramie "Lewa" zdradziła, że możliwość bycia mamą jest dla niej prawdziwym błogosławieństwem. Nie ukrywała, że Klara i Laura bardzo różnią się charakterem. Starsza z córek jest bardziej wyważona i opiekuje się młodszą siostrą. Chętnie towarzyszy również mamie podczas treningów. 4 maja dziewczynka świętuje urodziny. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych wzruszający post. 

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Anna i Robert Lewandowski świętują urodziny Klary. Zaskoczyli ją niespodzianką w ogrodzie 

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku, a Laura urodziła się 6 maja 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że po długim weekendzie majowym Lewandowskich czeka maraton urodzinowy. W czwartek z rana na ich profilach w mediach społecznościowych ukazał się uroczy kadr, na którym piłkarz z żoną i starszą córką pozują razem. Rodzice nie ukrywali, że są niesamowicie dumni z Klary. Przy okazji postanowili zaskoczyć ją w dniu urodzin niespodzianką. Zadbali o odpowiednie dekoracje w postaci różowych balonów z cyfrą sześć. Nie mogło zabraknąć również prezentu opakowanego w papier ozdobny. Klata tego dnia miała na sobie kolorową sukienkę z bufiastymi rękawami. W sekcji komentarzy fani i przyjaciele Lewandowskich zasypali Klarę życzeniami szczęścia i zdrowia, jednak to słowa rodziców dla córki chwytają za serce. 

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej sześciolatki! Klara, zawsze pamiętaj, że jesteśmy tu tylko po to, by się tobą opiekować, jesteśmy twoimi największymi fanami! Życzymy ci najwspanialszych urodzin! Naprawdę nie możemy uwierzyć, że masz już sześć lat - napisali wzruszeni rodzice.
 

Cezary Kucharski przed rozprawą (Sąd w Warszawie) Sprawa Kucharski - Lewandowski. Jest decyzja sądu. Menedżer zadowolony

Klara Lewandowska zna już na kilka języków 

Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi dziećmi w mediach społecznościowych, a wielu rodziców zachwyca się ich talentami. Klara Lewandowska po rodzicach odziedziczyła zamiłowanie do aktywności fizycznej, często towarzyszy mamie na siłowni - fani trenerki są pewni, że w przyszłości również pójdzie w tę stronę. Oprócz tego uczy się języków, zna angielski, niemiecki a teraz szlifuje hiszpański.

Więcej o: