Joanna Koroniewska podczas podróży zniszczyła manicure. W takim stanie są jej paznokcie

Joanna Koroniewska korzysta z urlopu. Spędza go z Maciejem Dowborem w Hiszpanii. Wyluzowana aktorka nie przejęła się za bardzo, kiedy przez podróż ucierpiał jej manicure.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła wierne grono obserwatorów. Porusza ważne tematy dotyczące samoakceptacji. Aktorka publikuje zdjęcia, na których prezentuje się w naturalnych odsłonach, w domowym anturażach i bez makijażu. Razem z mężem Maciejem Dowborem znani są także za poczucie humoru, dystansu do siebie i sarkazmu. Rodzina, kiedy tylko ma czas pakuje walizki i wyjeżdża do drugiego domu, który mają w Hiszpanii. Spędzili tam święta wielkanocne razem z Katarzyną Dowbor. Na długi weekend aktorka również postanowiła wyjechać do słonecznego kraju. Tym razem jednak z samymi dziećmi. Nie obyło się bez problemów na trasie. Nie przetrwał tego manicure gwiazdy.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska pokazała manicure. Nie przetrwał długiej podróży 

Aktorka razem z córkami wybrała się do drugiego domu w Hiszpanii. Ich lot jednak nie był bezpośredni. Mieli przesiadkę na jednym z lotnisk w Londynie. Koroniewska, siedząc już w samolocie, opowiedziała, że ledwo co zdążyli na kolejny lot do Hiszpanii. Pomimo że lotnisko nie należało do największych, musieli biec ok. pięciu km do bramki. Gwiazda przyznała, że ledwo zdążyły, a stres był ogromny. Czy to właśnie przez te przygody ucierpiał jej manicure? Dotarłszy na miejsce, relaksując się na leżaku, Koroniewska pochwaliła się na Instagramie, co podróż zrobiła z jej paznokciami. Czerwony lakier zszedł z dwóch palców. Jak napisała w opisie, zawsze jej się to zdarza.

Insta versus reality.  Czy tylko ja tak mam? Pół dnia w podróży i wszystko rośnie, spada, wypada a czasem i odpada?! Miłej majówki dla was! Jak tam? Zostaliście w domu czy podróżujecie?
 

Joanna Koroniewska nie boi się śmiać z siebie

Z postów aktorki bije pozytywna energia, szczerość i naturalność. Pewnie dlatego kobiety uwielbiają jej wpisy. Joanna Koroniewska nie wstydzi się pokazać bez makijażu i w niekorzystnych ujęciach. Na jej profilu można znaleźć masę fotografii przedstawiających niepomalowaną i rozczochraną aktorkę z głupkowatymi minami, językiem na wierzchu czy pryszczem na brodzie. Każdy z takich postów spotyka się z masą pozytywnych komentarzy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.