Nie żyje 34-letnia sobowtórka Kim Kardashian. Zmarła nagle po kolejnej operacji plastycznej

Nie żyje kolejna sobowtórka Kim Kardashian. Christina Ashten Gourkani przeszła operację plastyczną, aby jeszcze bardziej upodobnić się do swojej idolki i zmarła kilka godzin po zabiegu.

Christina Ashten Gourkani nie żyje. 34-letnia modelka zyskała rozpoznawalność w sieci jako sobowtórka Kim Kardashian. Amerykanka zmarła wskutek zatrzymania akcji serca kilka godzin po przejściu kolejnej operacji plastycznej. Tragiczne wieści potwierdziła rodzina zmarłej. "Z głębokim smutkiem i złamanym sercem musimy podzielić się najbardziej wstrząsającą i nieoczekiwaną śmiercią naszej pięknej i ukochanej córki i siostry" - czytamy na Instagramie modelki. Rodziny nie stać na pogrzeb i zorganizowała zbiórkę. 

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Sobowtórka Kim Kardashian nie żyje. "Około czwartej nad ranem nasza rodzina odebrała dramatyczny telefon"

Rodzina Christiny Ashten Gourkani poinformowała o śmierci modelki na Instagramie i poprosiła o wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy na organizację pogrzebu, którą udostępniła na platformie GoFundMe. Celem zbiórki jest aż 40 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 166 tysięcy złotych.

W opisie rodzina poinformowała, że wszczęto śledztwo, aby zbadać, czy podczas zabiegu nie popełniono żadnego błędu. Rodzina kobiety jest zdruzgotana nagłym odejściem kobiety i podkreśliła, że Christina zawsze troszczyła się o innych i była dobrą oraz serdeczną osobą.

34-latka zyskała popularność dzięki podobieństwu do Kim Kardashian, które uzyskała m.in. przez poddanie się wielu operacjom plastycznym. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy obserwatorów. Fani są zdruzgotani tą wiadomością.

W komentarzach zwrócono uwagę na to, z jakim ryzykiem wiąże się wykonywanie takich zabiegów. "'To przerażające, że tak naprawdę nie wiesz, kiedy możesz umrzeć od takiego zabiegu". Ceremonia pogrzebowa planowana jest na 9 maja. Dotąd rodzinie udało się uzbierać tylko część potrzebnej kwoty. 

Około czwartej nad ranem nasza rodzina odebrała dramatyczny telefon od innego członka rodziny, który krzyczał zrozpaczony w słuchawkę "Ashten umiera" - poinformowali bliscy modelki na stronie zbiórki.
 

Kolejna sobowtórka Kim Kardashian, która zmarła wskutek komplikacji po operacji plastycznej

W 2020 roku zmarła Joselyn Cano, która była uznawana za "meksykańską Kim Kardashian". To właśnie dzięki byciu sobowtórką celebrytki 29-latka zyskała popularność na Instagramie. Jej konto śledziło prawie 13 milionów internautów. Kobieta, aby jak najbardziej upodobnić się do Kim Kardashian, poddała się serii zabiegów. Powiększyła piersi, pośladki i zmieniła rysy twarzy. Prywatnie projektowała ubrania i studiowała mikrobiologię na Uniwersytecie Stanowym San Diego. Modelka zmarła po przejściu brazylijskiego liftingu pośladków w kolumbijskiej klinice. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.