Meksykańska "Kim Kardashian" nie żyje. Joselyn Cano zmarła wskutek komplikacji po operacji plastycznej. Miała 29 lat

Joselyn Cano nie żyje. Celebrytka zdobyła ogromną popularność jako sobowtórka Kim Kardashian. 29-latka starała się za wszelką cenę upodobnić się do swojej idolki. Przyczyną śmierci były komplikacje po nieudanej operacji plastycznej.

Kim Kardashian ma ogromny wpływ na osoby udzielające się w social mediach. Jej instagramowe konto śledzi ponad 194 miliony internautów, a każde wstawione przez nią zdjęcie zbiera tysiące polubień. Amerykańska celebrytka niezaprzeczalnie kreuje trendy i kształtuje gusta obiorcy kultury masowej. Nic dziwnego, że na Instagramie pojawiły się influencerki, które chcą powtórzyć sukces Kardashianki. Jedną z nich była Joselyn Cano, nazywana sobowtórem Kim Kardashian.

Profil 29-letniej meksykańskiej modelki śledzi prawie 13 milionów użytkowników Instagrama. Joselyn Cano w krótkim czasie poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej, które miały upodobnić ją do swojej idolki. Powiększyła sobie piersi i pośladki, a także inwestowała w zabiegi zmieniające rysy twarzy.

Joselyn Cano, sobowtór Kim KardashianJoselyn Cano, sobowtór Kim Kardashian Instagram/joselyncano

Zobacz też: Program "Z kamerą u Kardashianów" trwał 14 lat. Tak zmienili się członkowie rodziny. Największy szok? Kylie!

Na swoim profilu chwaliła się zagranicznymi podróżami, markowymi ubraniami oraz chętnie pozowała w bikini. 29-latka zajmowała się także projektowaniem ubrań oraz studiowała mikrobiologię na Uniwersytecie Stanowym San Diego.

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Sobowtór Kim Kardashian nie żyje. Joselyn Cano zmarła wskutek komplikacji po operacji plastycznej

Jak donosi brytyjski dziennik "The Mirror", Joselyn nie żyje. Celebrytka zmarła wskutek komplikacji po nieudanej operacji plastycznej. Przeszła brazylijski lifting pośladków w kolumbijskiej klinice.

Joselyn Cano, sobowtór Kim KardashianJoselyn Cano, sobowtór Kim Kardashian Instagram/joselyncano

Rodzina Cano jak na razie nie wydała oficjalnego oświadczenia, jednak jak podaje "The Sun",. pogrzeb gwiazdy internetu ma być transmitowany na jej profilu na Facebooku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.