Program "Z kamerą u Kardashianów" trwał 14 lat. Tak zmienili się członkowie rodziny. Największy szok? Kylie!

Po 14 latach żegnamy się z najsłynniejszym reality show na świecie. Program "Z kamerą u Kardashianów" wzbudzał mnóstwo kontrowersji, ale to właśnie dzięki niemu rodzina Kardashian i Jenner zbudowała prawdziwe imperium. A jak oni sami się zmienili?
Kim Kardashian Kim Kardashian EastNews, instagram/kimkardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian od zawsze pragnęła być sławna. Nie bez powodu przyjaźniła się z pierwszą celebrytką, czyli Paris Hilton. Dziedziczka hotelarskiej fortuny jako jedna z pierwszych miała swoje własne reality show "Proste życie", w którym Kim pojawiła się w kilku odcinkach jako jej stylistka.

Kardashianka przyciągnęła uwagę mediów w marcu 2007 roku, kiedy wytwórnia Vivid Entertainment opublikowała jej sekstaśmę "Kim Kardashian, Superstar". Od wielu lat mówi się, że to Kim i jej matka, Kris Jenner, sprzedały ten film wytwórni.

Pierwszy odcinek "Z kamerą u Kardashianów" został wyemitowany w październiku 2007 roku przez stację E!. Program okazał się strzałem w dziesiątkę. Z każdym kolejnym sezonem - a było ich w sumie 20 - pojawiało się więcej widzów.

Niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście Kim Kardashian. W ciągu tych kilkunastu lat jej styl często się zmieniał. Od makijażu w stylu księżniczki i obcisłych ubrań, do świadomej swego ciała kobiety z klasą.

Kim Kardashian
EastNews, instagram/kimkardashian

Kim Kardashian
EastNews, instagram/kimkardashian

Kris Jenner Kris Jenner EastNews, instagram/krisjenner

Kris Jenner

Kris Jenner była dla swoich dzieci bardziej przyjaciółką i menedżerką niż matką. To właśnie ona odpowiadała na PR, biznesy i kalendarz córek. W jednym z odcinków "Z kamerą u Kardashianów", w którym Khloe i Kourtney poddały ją testowi na wykrywaczu kłamstw, zdradziła, że jej ulubioną córką jest Kim.

Kris od zawsze czuła się młodo i trzeba przyznać, że od kilku lat wizualnie się nie starzeje. Ale nie ma w tym nic dziwnego - Jenner bardzo upodobała sobie zabiegi medycyny estetycznej.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian EastNews, instagram/khloekardashian

Khloe Kardashian

Khloe od zawsze czuła się nieco wyobcowana. W pewnym momencie swojego życia nie była pewna, czy Robert Kardashian rzeczywiście jest jej biologicznym ojcem. Miała wrażenie, że nie jest podobna do swoich sióstr i ma zupełnie inny charakter.

Najmłodsza z sióstr Kardashian miała również wiele kompleksów. Pewnie dlatego przeszła szereg zabiegów, a także bardzo dużo ćwiczyła. Pod nowymi zdjęciami na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo komentarzy, w których widzowie programu zarzucają jej, że już nie przypomina samej siebie.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian EastNews, instagram/kourtneykardash

Kourtney Kardashian

Kourtney jako pierwsza postanowiła odejść z programu. Najstarsza z sióstr Kardashian wytłumaczyła, że chce poświęcić się swoim dzieciom i portalowi Poosh, który traktuje m.in. o ćwiczeniach i dietach.

To jedyna z sióstr, która praktycznie się nie zmieniła. Najbardziej stawia na naturalność - o ile w przypadku Kardashianek w ogóle można mówić o naturalności.

Kendall Jenner Kendall Jenner EastNews, instagram/kendalljenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner zadebiutowała w programie "Z kamerą u Kardashianów" jeszcze jako dziecko. Ona oraz jej siostra Kylie nie mają nazwiska Kardashian, ponieważ są córkami dawnego Bruce'a Jennera - teraz już Caitlyn Jenner.

Już jako nastolatka marzyła o tym, aby zostać supermodelką. I to jej się udało. Chodzi po wybiegach największych projektantów i pojawia się na okładkach najważniejszych magazynów modowych. Kendall od zawsze ceniła swoją naturalność i do tej pory na nią stawia.

Kylie Jenner Kylie Jenner EastNews, instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Niekwestionowaną zwyciężczynią w konkursie "Która z sióstr Kardashian/Jenner" przeszła największą metamorfozę" jest właśnie Kylie. Dziewczyna czekała tylko do momentu aż będzie mogła legalnie zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Ona co prawda nie przyznaje się do żadnej operacji, ale wystarczy tylko spojrzeć na powyższe zdjęcie. 

Bruce Jenner/Caitlyn Jenner Bruce Jenner/Caitlyn Jenner EastNews, instagram/caitlynjenner

Bruce Jenner/Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner rozpoczęła proces tranzycji w wieku 64 lat. Jej przemiana była głównym wątkiem 10. sezonu "Z kamerą u Kardashianów". W pewnym momencie otrzymała swój własny program, w którym pokazała widzom swoje nowe życie.

O pełnej przemianie Bruce'a w Caitlyn możecie przeczytać TUTAJ.

Będziecie tęsknić za programem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.