Paulina Smaszcz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Nowe nagranie podsyca plotki

Czy Paulina Smaszcz pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Kobieta-petarda" podsyciła plotki na Instagramie.

Nazwisko Pauliny Smaszcz już od kilkunastu tygodni nie schodzi z nagłówków portali plotkarskich. Choć ekspertka medialna oceniła jej ostatnie poczynania dość chłodno, newsy związane z "kobietą-petardą" wciąż cieszą się zainteresowaniem. Nie byłoby więc zdziwieniem, gdyby o udział mentorki w popularnych programach zabiegały czołowe stacje telewizyjne w kraju. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, jakoby Smaszcz miała się pojawić w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz. Wymowny gest

Paulina Smaszcz w "Tańcu z Gwiazdami"? Pojawiły się spekulacje

Plotki o udziale Smaszcz w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiły się jeszcze w październiku, kiedy gościła na widowni jednego z odcinków. W ostatnich dniach trenerka kobiet udostępniła na Instagramie filmik z Michaelem Danilczukiem - tancerzem programu. Przypominamy, że Danilczuk wystąpił w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" u boku Jacka Jelonka. Pojawienie się tancerza na profilu Smaszcz ożywiło dyskusję w mediach na temat potencjalnego udziału "kobiety-petardy" w kolejnej edycji show.

 

Kim jest Michael Danilczuk?

Michael Danilczuk ma 31 lat i dał się poznać polskiej publiczności w 13. sezonie "Tańca z Gwiazdami". Jego udział w show mocno odznaczył się w historii programu, bowiem razem z Jackiem Jelonkiem stworzył pierwszą parę jednopłciową w polskiej odsłonie formatu. Warto nadmienić, że tancerz z Polski brał wcześniej udział w kilku edycjach brytyjskiej wersji "Taniec z Gwiazdami". Danilczuk od ponad ośmiu lat jest związany z Jowitą Przystał, która jest też jego partnerką taneczną.

Paulina Smaszcz w nowej roli

Paulina Smaszcz od pewnego czasu ma szansę sprawdzić się w nowej roli. Jej starszy syn został bowiem ojcem. Trenerka kobiet już nazwała się "babcią-petardą". "Jesteś pszczółką, dzięki której nasz świat zakwitł na nowo. Nasze życie nabrało nowych nasyconych barw i przyniosło odrodzony sens życia, który w obecnych czasach jest miłością, szczęściem, szacunkiem, lojalnością i wsparciem w rodzinie" - napisała w poście dumna babcia. ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska zaczepia kobietę-petardę. Paulina Smaszcz doceni żart?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.