Izabela Janachowska zaczepia kobietę-petardę. Paulina Smaszcz doceni żart?

Izabela Janachowska zamieściła InstaStories, w którym lekko wbiła szpilę Paulinie Smaszcz. Nawiązała tym samym do ich niedawnego konfliktu?

Izabela Janachowska i Paulina Smaszcz gościły ostatnio na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023. Obie panie miały ciekawe i spektakularne kreacje, od których trudno było oderwać wzrok. W związku z tym Izabela Janachowska postanowiła podzielić się informacją, skąd ma wyjątkową sukienkę. Dodając link na InstaStories, pokusiła się o zabawny podpis. Jednym zdaniem zrobiła przytyk Paulinie Smaszcz, która kiedyś ja obraziła. Tym żartobliwym akcentem pokazała, że ma do sytuacji sprzed kilku miesięcy spory dystans. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Izabela Janachowska i jej drobna szpila w kierunku Smaszcz. Wspomniała o petardzie

Izabela Janachowska na relacji na Instagramie przypomniała o konflikcie z kobietą-petardą. Wtedy to Paulina Smaszcz uderzyła w nią za to, że ślubna ekspertka skrytykowała jej zachowanie. Chodziło o rozliczanie publiczne Macieja Kurzajewskiego z przeszłości, które nie spodobało się Janachowskiej. Prezenterka dała temu wyraz w jednym z wywiadów, a Smaszcz w odpowiedzi  zarzuciła jej, że ma być ze swoim partnerem milionerem tylko dla pieniędzy. Padło pod jej adresem wiele gorzkich słów. Wygląda jednak na to, że Janachowska nie ma już tego Smaszcz za złe, bo pozwoliła sobie na zabawny komentarz pod jej adresem. Pokazując swoją kreację na InstaStories, nawiązała do dawnej koleżanki, z którą kilka lat temu miały łączyć ją ciepłe relacje. "Sukienka torpeda. Nie mylić z petardą", oznajmiła rozbawiona, pokazując swoją sukienkę z gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2023". Czy doczeka się odpowiedzi Pauliny Smaszcz?

Szczupak złowiony przez Wojciecha Koprowskiego Prawdziwa bestia. Nikt w Polsce nie złowił większego okazu przez 50 lat

Paulina Smaszcz jako babcia

Paulina Smaszcz z kolei od pewnego czasu spełnia się w nowej roli. Jej starszy syn został ojcem, a Smaszcz nazwała się "babcią-petardą". "Jesteś pszczółką, dzięki której nasz świat zakwitł na nowo. Nasze życie nabrało nowych nasyconych barw i przyniosło odrodzony sens życia, który w obecnych czasach jest miłością, szczęściem, szacunkiem, lojalnością i wsparciem w rodzinie" - napisała w poście, chwaląc się wnuczką.

Więcej o: