Anna Lewandowska pokazała się z muskularnym mężczyzną. Internauci: Robert wie?

Anna Lewandowska zorganizowała dla swoich obserwatorów serię ćwiczeń na Instagramie. Towarzyszył jej przystojny mężczyzna. Internauci szybko zaczęli o niego wypytywać.

Anna Lewandowska od lat jest zaliczana do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Roberta Lewandowskiego doskonale wie, jak rozwijać swoją markę. Od lat spełnia się jako trenerka fitnessu i specjalistka od zdrowego trybu życia. Swoimi treningami dzieli się z internautami także na Instagramie. Tym razem zaskoczyła obserwatorów. W jej towarzystwie pojawił się nieznajomy mężczyzna. To od razu wzbudziło zainteresowanie. Anna Lewandowska nie zwlekała z odpowiedzią. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Internauci dopytują Lewandowską o jej przystojnego towarzysza. Szybko odpowiedziała

Podczas jednego z ostatnich treningów Annie Lewandowskiej towarzyszył bardzo umięśniony, przystojny mężczyzna. Internauci od razu zaczęli dopytywać, kim jest. Pojawiały się nawet zapytania, czy Robert Lewandowski wie o tym spotkaniu. "Czy Robert już idzie w odstawkę?", "Robert wie?", "Zawołaj Lewego", "A gdzie Lewy?" - dopytywali zaciekawieni internauci. Celebrytka postanowiła szybko rozwiać jej wątpliwości. 

Tak, Robert wie, bo jest na dole. To, że pracuję z mężczyznami, oznacza tylko, że mamy duży team - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.
 

Annie Lewandowskiej towarzyszył przystojny Hiszpan. To trener personalny

Okazało się, że mężczyzna, którego mogliśmy zobaczyć podczas transmisji Anny Lewandowskiej, to Luis Gonzales. Hiszpan jest trenerem personalnym. Razem z żoną piłkarza zrobił transmisję z ćwiczeń w rezydencji Lewandowskich. Trening, który zaproponowali internautom odbył się z wykorzystaniem hantli i butelek z wodą. Celebrytka już zapowiedziała, że namawia swojego męża do wspólnego ćwiczenia. Być może wkrótce zobaczymy Roberta Lewandowskiego wykonującego trening z żoną. 

Anna Lewandowska, Luis GonzalesAnna Lewandowska, Luis Gonzales Fot. Instagram.com/annalewandowska

Więcej o: