Kim Kardashian zaszalała z Photoshopem. Fani pytają o amputowany palec. Ale to nie koniec

Kim Kardashian słynie z miłości do Photoshopa. Niestety, jej uczucie nie zawsze jest odwzajemnione. Tym razem przez liczne poprawki zdjęcia zapomniała, że usunęła sobie palec.

Kim Kardashian słynie z zamiłowania do perfekcyjnego wizerunku i Photoshopa. Celebrytka na potęgę korzysta z upiększających aplikacji. Choć ma umięśnioną i zadbaną sylwetkę, to lubi w nią ingerować za pomocą komputerowych programów do obróbki zdjęć. Zdarza się jej też popełniać błędy w fotograficznej sztuce. Tak było tym razem, gdy wstawiła do sieci zdjęcie bez... środkowego palca. "Gdzie jest palec?" - pytał zaniepokojony internauta w komentarzu pod fotką.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kim Kardashian chwali się umięśnioną sylwetką. Zapomniała jednak o wymazanym palcu

Kim Kardashian prawie opanowała sztukę używania Photoshopa do perfekcji. Jednak to prawie robi wielką różnicę. Ostatnio, gdy celebrytka wstawiła do sieci zdjęcie w cielistej bieliźnie, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani chwalili jej imponującą figurę, którą wypracowała sobie na siłowni. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na zabawny szczegół. Widać na telefonie Kardashianki, że brakuje tam jej środkowego palca. Wygląda to, jakby celebrytka w drodze obróbki zdjęcia przypadkowo go odcięła - a ponieważ już wcześniej zdarzały się jej podobne wpadki, nic dziwnego, że i przy najnowszej fotografii obserwatorzy szukają poodcinanych części ciała. Uspokajamy - tym razem palec jest, ale zasłonił go doczepiony do aparatu gadżet, pomagający w łatwiejszym uchwyceniu telefonu.

Osobnym problemem są jednak zaburzone proporcje figury Kim. Tułów wydaje się nadmiernie wyeksponowany w przeciwieństwie do nieco zbyt krótkich nóg.

To, jak bardzo jest zmienione to zdjęcie, zakrawa na absurd. Kim, wrzuć zwykłą fotkę! Masz 40 lat, nikt się tym nie przejmie.
 

Kim Kardashian - związki 

24 maja 2014 poślubiła rapera, wokalistę i producenta muzycznego - Kanye Westa. Z tego związku mają dzieci: córkę North i syna Sainta. W wielu wywiadach celebrytka wspominała, że wynajęła surogatkę, żeby urodziła kolejne dzieci pary: córkę Chicago i syna Psalma. Małżeństwo Westów nie przetrwało próby czasu - Kim Kardashian wniosła pozew o rozwód z Kanye Westem w styczniu 2021 roku z powodu różnicy zdań, która była nie do pogodzenia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA