Cichopek i Hakiel pokłócili się pod szkołą. Polały się łzy. Tancerz zabrał głos

Paparazzi przyłapali Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela na kłótni. Na zdjęciach widać, jak ocierali łzy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ponad rok temu, bo w marcu 2022 roku wydali oświadczenie, że rozstają się po 17 latach związku. Kilka miesięcy później byli już po rozwodzie. Byli małżonkowie nie piorą publicznie brudów i wyglądało na to, że dogadują się dla dobra dzieci. Po równo dzielą się bowiem opieką nad 14-letnim Adamem i dziewięcioletnią Heleną. Teraz jednak paparazzi przyłapali ich pod szkołą, w momencie, kiedy się kłócili. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dają upust emocjom

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokłócili się pod szkołą. Zrobiło się nieprzyjemnie, toteż chwilę później oboje ocierali łzy. Jak podaje portal Super Express, byli małżonkowie spotkali się w szkole na warszawskich Kabatach, by uczestniczyć w wywiadówce dzieci. Nie przyjechali do szkoły razem, ale razem z niej wyszli. Wówczas miało dojść do kłótni. Tabloid podaje, że powodem nie miały być oceny pociech. Cichopek miała wyjąć telefon i pokazywać w nim coś byłemu mężowi. To wtedy atmosfera się zagęściła i polały się łzy. 

Marcin Hakiel komentuje sytuację

Katarzyna Cichopek dotąd nie zdecydowała się skomentować zdjęć paparazzi. Głos za to zabrał Marcin Hakiel. Tancerz nie był jednak zbyt wylewny i w lakonicznej wypowiedzi wspomniał o problemach z wychowywaniem dzieci w patchworkowej rodzinie. "Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci" - wyznał w rozmowie z Super Expressem. Przypomnijmy, że 39-latek od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Na Instagramie nie pokazuje jednak wizerunku ukochanej Dominiki. Katarzyna Cichopek z kolei jest związana z Maciejem Kurzajewskim. W przeciwieństwie do Hakiela i jego partnerki postawili na medialny związek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.