Marcin Hakiel na nowym zdjęciu z ukochaną. Sporo pokazał, a fani są pod wrażeniem. "Wow, jaka figura!"

Marcin Hakiel pochwalił się nowym zdjęciem z ukochaną. W komentarzach na Instagramie posypało się mnóstwo miłych słów skierowanych w stronę partnerki tancerza.

Minął rok odkąd Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili rozstanie. Od tego czasu wiele zmieniło się w ich życiu. Aktorka jest związana z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz znalazł szczęście u boku pięknej blondynki. Na temat ukochanej Hakiela nie znajdziemy jednak zbyt wielu informacji. Wiadomo, że ma na imię Dominika i również wychowuje dzieci. Co jakiś czas w sieci pojawiają się wspólne zdjęcia pary. Najnowsza fotografia zakochanych wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Fani Marcina Hakiela zachwyceni nowym zdjęciem z jego ukochaną 

Marcin Hakiel aktywnie prowadzi instagramowy profil i regularnie dzieli się z internautami ciekawostkami na swój temat. Tym razem pochwalił się, że sobotni wieczór spędził w towarzystwie ukochanej. Do sieci wrzucił kadr, na którym oboje pozują w eleganckich strojach.

 

W komentarzach pod postem Dominika otrzymała sporo komplementów. Fani nie ukrywają, że ukochana tancerza świetnie wygląda. "Wow, jaka figura" - napisała jedna z internautek. "Piękna kobieta panie Marcinie" - dodała inna. "Klasa i szyk. Pięknie razem wyglądacie!" - zachwycają się internauci. 

Screen z IG Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek Cichopek nawiązała do Hakiela w "PnŚ"? Ta aluzja była aż za bardzo oczywista

Jak Marcin Hakiel poznał nową ukochaną? 

Informacje o tym, że Marcin Hakiel ponownie jest zakochany, pojawiły się w mediach na początku lipca 2022 roku. Wówczas sam zainteresowany nie chciał komentować plotek. Rąbka tajemnicy na temat nowego związku tancerza uchyliły osoby z jego bliskiego otoczenia. Okazało się, że ich relacja rozwinęła się dość niespodziewanie, a poznali się przez internet. Od tego czasu Marcin Hakiel coraz częściej zaczął publicznie chwalić się swoim szczęściem. Na instagramowym profilu publikował zdjęcia, na których pozował w towarzystwie ukochanej. Więcej ich wspólnych kadrów znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: