Paweł Golec pokazał żonę i córki. Młodsza to "skóra zdjęta z ojca"

Niedawno Łukasz Golec wybrał się z bliskimi do Egiptu. Jego brat bliźniak szybko mu pozazdrościł. Paweł Golec wraz z żoną i córkami spędzili święta w Maladze. Muzyk relacjonował wyjazd na Instagramie.

Golec uOrkiestra występuje na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Zespół wciąż cieszy się ogromną popularnością. Aby lepiej komunikować się z fanami, bracia Paweł i Łukasz założyli nawet wspólny profil na Instagramie, na którym zebrali ponad 100 tysięcy obserwatorów. Muzycy mają jednak własne życia, którymi lubią dzielić się na prywatnych kontach.

Zobacz wideo Edyta Golec zdradza sekret idealnej sylwetki. "Wstaję o piątej

Paweł Golec wybrał się z rodziną na wakacje

W ostatnim czasie Łukasz Golec podzielił się z fanami swoim planem na święta wielkanocne. Wraz z żoną wyjechali do Egiptu. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazali mnóstwo ujęć. Jak się okazało, Paweł Golec również postanowił wyjechać z Polski. Muzyk zabrał żonę i córki do słonecznej Hiszpanii. Góralska rodzina wyjechała do Malagi. Na ich kontach na Instagramie pojawiły się radosne zdjęcia z wycieczki.

 

Udało im się także uczestniczyć w tamtejszej uroczystości. Jak sami stwierdzili, Semana Santa, czyli wielki tydzień w Maladze był wspaniałym przeżyciem. Góral życzył fanom pogodnych świąt oraz wszelkiej pomyślności. Obserwatorzy byli zachwyceni rodzinnymi zdjęciami. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Wiele osób zwracało uwagę, że młodsza pociecha muzyka jest do niego bardzo podobna. "Skóra zdjęta z ojca" - pisali. 

Paweł Golec spędził Wielkanoc w słonecznej Hiszpanii

Paweł Golec z żoną i córkami obchodzili Święta Wielkanocne zgodnie z hiszpańską tradycją. Wielkanoc w Maladze to zazwyczaj wielkie wydarzenie, które charakteryzuje się wyjątkową procesją. W obrzędzie bierze udział kilka tysięcy osób. Jak się okazało, wśród nich był sam Antonio Banderas! Niestety, muzykowi nie udało się go spotkać. Cała rodzina była pod wrażeniem wyniosłych obchodów. Katarzyna Golec opublikowała filmik z tego wydarzenia. Wśród świętujących pojawiła się także orkiestra dęta. Na czas procesji całe miasto jest zamknięte. Żona artysty przyznała, że było to niesamowite przeżycie. Rodzina Golec z pewnością zaliczy te święta do udanych. ZOBACZ TEŻJarosław Jakimowicz przestaje pracować z Anną Popek. "Pojawią się komentarze, że kolejna kobieta ze mną nie wytrzymała" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: