Paweł Golec z rodziną na wakacjach. Patrzymy na jego córkę. Skóra zdjęta z ojca!

Paweł Golec wyjechał rodziną do Chorwacji. Żona muzyka pochwaliła się, jak wyglądał wypad. Nie zapomniała o rodzinnych kadrach.

Paweł Golec wypoczywa z żoną i dziećmi na wakacjach. Muzyk nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych i nie publikuje zdjęć z wyjazdu, ale robi to jego żona. Na uroczych kadrach widać córki pary. 

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski słucha do snu Golec Orkiestra

Paweł Golec na wakacjach. Patrzymy na jedną z jego pociech 

Paweł Golec, jego żona Katarzyna i dwie córki 19-letnia Maja oraz dziesięcioletnia Anna wypoczywają w Chorwacji. Wygląda na to, że bawią się wybornie. Wskazują na to zdjęcia, które opublikowała żona muzyka. 

Wakacje to był wspaniały czas! Naładowani cudowną energią ruszamy dalej. Spędziliśmy tydzień na katamaranie! Wolni i szczęśliwi. Na ląd schodziliśmy dosłownie na chwilkę, przeważnie na zjawiskowe (...) kolacyjki. Dużo pływaliśmy, dużo gadaliśmy, dużo gotowaliśmy. I te cudowne małe zatoczki i spanie pod chmurką. Wakacje marzeń! - pisała Katarzyna Golec pod fotografiami.

Trzeba przyznać, że rodziny kadr jest urzekający. Naszą uwagę przyciągnęła jednak najmłodsza pociecha małżonków. Anna wygląda na rezolutną i radosną dziewczynkę. Jest też bardzo podobna do ojca. Tylko spójrzcie na jej uśmiech i mimikę. 

 

Przypomnijmy, że w tym roku Paweł i Łukasz Golcowie nie wyjechali razem na wakacje, mimo że obaj wybrali jako kierunek wycieczek kraje bałkańskie. Okazuje się, że bracia chcą od siebie odpocząć i spędzić więcej czasu ze swoimi żonami i dziećmi. 

Związek trzeba pielęgnować. Dbać, podlewać, podobnie jak teraz to robię z roślinami w ogrodzie. To najistotniejsze kwestie. A trudne tematy rozwiązywać, niedomówienia prostować. Cały czas musi trwać praca nad relacją w związku - przyznał Paweł w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie".

Zgadzacie się z nim?

Więcej o: