Paweł Golec z rodziną na wakacjach. Patrzymy na jego córkę. Skóra zdjęta z ojca!

Paweł Golec wyjechał rodziną do Chorwacji. Żona muzyka pochwaliła się, jak wyglądał wypad. Nie zapomniała o rodzinnych kadrach.

Paweł Golec wypoczywa z żoną i dziećmi na wakacjach. Muzyk nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych i nie publikuje zdjęć z wyjazdu, ale robi to jego żona. Na uroczych kadrach widać córki pary. 

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski słucha do snu Golec Orkiestra

Paweł Golec na wakacjach. Patrzymy na jedną z jego pociech 

Paweł Golec, jego żona Katarzyna i dwie córki 19-letnia Maja oraz dziesięcioletnia Anna wypoczywają w Chorwacji. Wygląda na to, że bawią się wybornie. Wskazują na to zdjęcia, które opublikowała żona muzyka. 

Wakacje to był wspaniały czas! Naładowani cudowną energią ruszamy dalej. Spędziliśmy tydzień na katamaranie! Wolni i szczęśliwi. Na ląd schodziliśmy dosłownie na chwilkę, przeważnie na zjawiskowe (...) kolacyjki. Dużo pływaliśmy, dużo gadaliśmy, dużo gotowaliśmy. I te cudowne małe zatoczki i spanie pod chmurką. Wakacje marzeń! - pisała Katarzyna Golec pod fotografiami.

Trzeba przyznać, że rodziny kadr jest urzekający. Naszą uwagę przyciągnęła jednak najmłodsza pociecha małżonków. Anna wygląda na rezolutną i radosną dziewczynkę. Jest też bardzo podobna do ojca. Tylko spójrzcie na jej uśmiech i mimikę. 

 

Przypomnijmy, że w tym roku Paweł i Łukasz Golcowie nie wyjechali razem na wakacje, mimo że obaj wybrali jako kierunek wycieczek kraje bałkańskie. Okazuje się, że bracia chcą od siebie odpocząć i spędzić więcej czasu ze swoimi żonami i dziećmi. 

Związek trzeba pielęgnować. Dbać, podlewać, podobnie jak teraz to robię z roślinami w ogrodzie. To najistotniejsze kwestie. A trudne tematy rozwiązywać, niedomówienia prostować. Cały czas musi trwać praca nad relacją w związku - przyznał Paweł w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie".

Zgadzacie się z nim?

Więcej o: