Córka Pawła Golca ma 19 lat i robi karierę na TikToku. Tak dziś wygląda. Mama nie dowierza. "Taka duża"

Maję Golec czeka międzynarodowa kariera? Starsza córka Pawła Golca ma przepiękny głos, a na koncie już dwie wydane piosenki.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Założony w 1998 roku przez braci bliźniaków zespół Golec uOrkiestra na polskim rynku muzycznym stał się fenomenem. Dość powiedzieć, że pierwsza wydana w 1999 roku płyta braci Golców pokryła się dwukrotną, a trzecia - czterokrotną platyną. Ostatni album Golec uOrkiestra, który ukazał się w 2009 roku, nie cieszył się już aż taką popularnością, jednak niewykluczone, że ścieżka do wielkiej kariery otworzyła się właśnie dla kolejnego pokolenia góralskiej rodziny. Ogromny talent muzyczny przejawia bowiem Maja, córka Pawła i Katarzyny Golców.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska opowiada o córkach

Maja Golec idzie w ślady słynnego taty

Edyta Golec, żona Łukasza, fanom zespołu znana jest od zawsze. Gdy muzycy kończyli pracę nad pierwszą płytą, Paweł Golec zakochał się w aktorce i lalkarce Katarzynie - wtedy jeszcze - Kułaczewskiej. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2001 roku, a dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Maja. Wychowanie w muzycznej rodzinie zaowocowało tym, że dziś 19-latka śpiewa i gra na pianinie.

Swoim talentem dzieli się w mediach społecznościowych, publikując na Instagramie i TikToku covery znanych utworów. Maja Golec jednak nie poprzestała na wykonywaniu cudzych piosenek. Mimo bardzo młodego wieku wiosną i latem ubiegło roku córka Pawła Golca wydała dwa single - "Ty wiesz" i "Na szczyt".

 

Od tego czasu kariera wokalistki nieco zwolniła, jednak niewykluczone, że wpływ na to miały egzaminy maturalne, do których Maja Golec podchodziła w tym roku. Starsza córka Pawła Golca jak na razie nie zdradza dalszych planów, jednak niewykluczone, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Póki co wróciła do nagrywania coverów, czego efektem jest przepiękne wykonanie piosenki Amy Winehouse "Valerie", którym podzieliła się na Instagramie.

 

Na Instagramie na nagranie córki zareagowała już Katarzyna Golec:

GolecGolec Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.