Zagraniczne święta Golców. "Bez święconki i obrzędów"

Wygląda na to, że tegoroczne Święta Wielkanocne Łukasza i Edyty Golec będą dalekie od tych tradycyjnych. Rodzina przebywa obecnie w Egipcie. Święconki nie będzie.

Golec uOrkiestra to jeden z najbardziej zapracowanych zespołów na polskim rynku muzycznym. Słynni bracia mają zakontraktowane koncerty z dużym wyprzedzeniem. Nic więc dziwnego, że gdy nadarzy się ku temu okazja decydują się na odpoczynek. Edyta Golec wyjawiła, że tegoroczne Święta Wielkanocne spędza z rodziną poza granicami Polski. Wygląda na to, że tym razem nie będzie tradycyjnie.

Zobacz wideo Testujemy menu wielkanocne od Magdy Gessler. Czy warto wydać prawie 300 zł na cztery potrawy?

Wielkanoc u Golców. Zamiast święconki egipskie upały

Edyta i Łukasz Golcowie wielokrotnie podkreślali swoje przywiązanie do tradycji i religii. Dlatego wielu fanów mogło być zaskoczonych, kiedy zobaczyli post na instagramowym profilu Edyty. Rodzina przebywa obecnie w Egipcie, gdzie korzysta z upałów. Artystka poinformowała fanów, że w tym roku nie będzie święconki i obrzędów. 

Tym razem Święta Wielkanocne trochę inaczej. Bez święconki i obrzędów, za to z najbliższymi, za których codziennie dziękuję Najwyższemu. Życzę wam zmartwychwstania w sercach, nowej nadziei i miłości do siebie, innych i do życia. Niech zmartwychwstały Jezus dotyka naszych myśli i serc, wlewając w nie łaskę, błogosławieństwo i bożą radość. Radosnego Alleluja - napisała na Instagramie Edyta Golec.

Edyta Golec podkreśla swoją religijność. Czyta o Jezusie

Pobyt w Egipcie nie oznacza jednak, że tegoroczne święta Edyty Golec będą pozbawione aspektu duchowego. Życzenia, które złożyła fanom podkreślają religijność artystki. Na jednym zdjęć udostępnionych na Instagramie możemy dostrzec lekturę, której oddaje się w Egipcie żona Łukasza Golca. Książka "Oczami Jezusa" z pewnością ma wprawić Edytę Golec w świąteczny nastrój. 

Edyta GolecEdyta Golec Fot. Instagram.com/edytagolecofficial

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.