Golec uOrkiestra to jeden z najbardziej zapracowanych zespołów na polskim rynku muzycznym. Słynni bracia mają zakontraktowane koncerty z dużym wyprzedzeniem. Nic więc dziwnego, że gdy nadarzy się ku temu okazja decydują się na odpoczynek. Edyta Golec wyjawiła, że tegoroczne Święta Wielkanocne spędza z rodziną poza granicami Polski. Wygląda na to, że tym razem nie będzie tradycyjnie.
Edyta i Łukasz Golcowie wielokrotnie podkreślali swoje przywiązanie do tradycji i religii. Dlatego wielu fanów mogło być zaskoczonych, kiedy zobaczyli post na instagramowym profilu Edyty. Rodzina przebywa obecnie w Egipcie, gdzie korzysta z upałów. Artystka poinformowała fanów, że w tym roku nie będzie święconki i obrzędów.
Tym razem Święta Wielkanocne trochę inaczej. Bez święconki i obrzędów, za to z najbliższymi, za których codziennie dziękuję Najwyższemu. Życzę wam zmartwychwstania w sercach, nowej nadziei i miłości do siebie, innych i do życia. Niech zmartwychwstały Jezus dotyka naszych myśli i serc, wlewając w nie łaskę, błogosławieństwo i bożą radość. Radosnego Alleluja - napisała na Instagramie Edyta Golec.
Pobyt w Egipcie nie oznacza jednak, że tegoroczne święta Edyty Golec będą pozbawione aspektu duchowego. Życzenia, które złożyła fanom podkreślają religijność artystki. Na jednym zdjęć udostępnionych na Instagramie możemy dostrzec lekturę, której oddaje się w Egipcie żona Łukasza Golca. Książka "Oczami Jezusa" z pewnością ma wprawić Edytę Golec w świąteczny nastrój.
Szapołowska psioczy na NFZ. To usłyszała w szpitalu. "Skandaliczne"
Była uważana za "najpiękniejszą gwiazdę polskiego kina". Aż trudno uwierzyć, gdzie pracowała przez lata
Pazura ujawnił zarobki z powtórek. Tyle naprawdę dostaje za emisję swoich produkcji
Mąż Klaudii Halejcio trafił do szpitala. Ma poważne problemy. "Coś, co kojarzyłem z ludźmi dużo starszymi"
Żegnajcie pasemka i balejaże - to to odświeżenie fryzury podbija teraz salony
Joanna z "Rolnika" pokazała nowe zęby. Tak wygląda po metamorfozie w tureckiej klinice
Koniec ery kopert na weselach celebrytów? Ekspertka wskazuje nowy trend
Zamieszanie po wpisie Doroty Gardias. "Będziemy tęsknić". Prezenterka błyskawicznie zareagowała
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw