Teresa Werner zaskoczyła fanów na Wielkanoc! "Przyjdzie do was zajączek z prezentem"

Teresa Werner przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę. Z okazji świąt wielkanocnych postanowiła zrobić prezent swoim słuchaczom. Gwiazda opublikowała teledysk do najnowszej piosenki "Serca gorące".

Teresa Werner przygotowała coś wyjątkowego dla fanów. Z okazji świąt wielkanocnych piosenkarka wypuściła premierowy teledysk do swojej piosenki "Serca gorące". Fani byli zaskoczeni. Wideo pełne portugalskich krajobrazów zostało już opublikowane na Youtube. Wielbiciele twórczości gwiazdy disco polo nie kryli zachwytu. 

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Teresa Werner przygotowała świąteczną niespodziankę

Teresa Werner regularnie publikuje posty na swoim profilu na Facebooku. W mediach społecznościowych obserwuje ją prawie 60 tysięcy użytkowników. Gwiazdadisco-polo wstawia informacje o nowych odcinkach swojego programu, który jest emitowany na antenie Polo TV, a także o premierach piosenek i albumów. Tym razem Teresa Werner podzieliła się fanami specjalną wiadomością. Teledysk do jej utworu "Serca gorące" jest już gotowy. Piosenkarka udostępniła go w sieci z okazji Wielkanocy

Z okazji świąt wielkanocnych przygotowałam dla was niespodziankę. W niedzielę przyjdzie do was zajączek z prezentem, moim najnowszym teledyskiem, pod tytułem "Serca gorące". Wierzę w to, że nowość wam się spodoba - napisała Teresa Werner.
 

Nie da się ukryć, że słuchacze byli zachwyceni. Teresa Werner, zwana przez fanów "śląską królową" oczarowała ich radosnym teledyskiem. Pod filmikiem na YouTube zostawili po sobie mnóstwo miłych komentarzy. Niektórzy pisali, że tekst wywołuje emocje i rozgrzewa serca. Inni skupiali się na melodii i scenerii Lizbony. Wszyscy zgodzili się co do tego, że piosenkarka wykonała kawał dobrej roboty. Chwalili ją za znakomite wykonanie.

Teresa Werner to gwiazda śląskiej piosenki

Teresa Werner zaistniała na polskiej scenie muzycznej już w wieku 16 lat. Piosenkarka zadebiutowała w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk". Grupa występowała w takich miejscach jak Broadway czy Carnegie Hall w Nowym Jorku. Gwiazda wielokrotnie mówiła, że już jako nastolatka musiała rozpocząć odpowiedzialne, dorosłe życie. Bycie częścią elitarnego zespołu, który podróżował po całym świecie wiązało się z wieloma obowiązkami. Teresa Werner spędziła w nim prawie 33 lata. W 2011 roku rozpoczęła karierę solową. Niedługo potem wydała pierwszy album "Spełnić marzenia". W krótkim czasie zdobyła ogromną popularność, szczególnie na Śląsku. W 2020 roku na antenie Polo TV pojawił się jej program "Koncert życzeń z Teresą Werner", który prowadziła razem z Maciejem Smolińskim. W 2021 roku gwiazda zagrała koncert, podczas którego świętowała dziesięciolecie kariery solowej. Od tego czasu regularnie nagrywa nowe piosenki. ZOBACZ TEŻ: Prowadził kultowy program w Polsacie. Samborski przerwał karierę z powodu chorej córki. Teraz wraca odmieniony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.