Teresa Werner odpoczywa w basenie na wakacjach. Fani "królowej Śląska" oniemieli z zachwytu: Czas się zatrzymał

Teresa Werner nazywana jest królową śląskich szlagierów. Gwiazda podzieliła się z wielbicielami zdjęciem z wakacji, które zaparło im dech w piersiach.

Teresa Werner to jedna z największych gwiazd na Śląsku. Jej solowe nagrania robią furorę w sieci, a teledyski osiągają rekordowe liczby wyświetleń. Jej największy przebój - "Dałabym ci dała" - ma prawie 30 milionów odsłon na YouTubie. 63-letnia gwiazda zachwyca nie tylko swoim repertuarem, ale i młodzieńczą energią. W ostatnim czasie podzieliła się z fanami fotografią wykonaną w basenie, czym wprowadziła fanów w istne osłupienie. 

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Teresa Werner odpoczywa w basenie na wakacjach

Na zdjęciu z wakacji Werner ma na sobie gustowny strój kąpielowy i czapkę z daszkiem. W komentarzach pod fotografią nie brakuje głosów fanów sugerujących wprost, że gwieździe udało się oszukać metrykę:

Widzę na zdjęciu cud natury. Osobę, która nas uszczęśliwia swoją twórczością i wspaniałą osobowością.
Co można napisać - cud natury. Piękna ta nasza pani Terenia. Pozdrawiam serdecznie miłego wypoczynku z mężem.

Jeden z fanów pokusił się nawet ułożyć rymowankę dla swojej śląskiej idolki:

Super wakacje, ekstra figura. Miło się słucha i patrzy na śliczną panią Werner Terenię, która czy to na scenie, plenerze, basenie - robi na wszystkich ogromne, niepowtarzalne wrażenie.
 

Kim jest Teresa Werner?

Werner rozpoczęła swoją karierę jeszcze jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk, w którym śpiewała przez blisko 32 lata. Dziś śpiewa własne teksty pod melodie, które komponują jej zaprzyjaźnieni muzycy. W jej artystycznej kreacji stawia nie tylko na śpiew, ale i wizerunek. Jednak jak przyznała w wywiadzie dla Onetu, nie korzysta z pomocy stylistów. 

Zacznę od tego, że nigdy nie korzystałam z usług, czy też podpowiedzi wizażystki lub stylistki. Znam siebie najlepiej. Wiem jak podkreślić moją urodę poprzez odpowiedni makijaż, upięcie włosów, założenie eleganckiej sukienki i właściwej biżuterii.
 

Znacie utwory Teresy Werner?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.